مهلت دادن برای رسیدگی به مشکلات تا پایان آبان ماه

تکذیبیه/بحران نارضایتی در بزرگترین بیمارستان پیوند اعضای کشور/اعتراض پرسنل به تاخیر پرداخت‌ها

۱۳۹۸/۰۸/۱۸ - ۱۳:۴۳ - کد خبر: 284219
تکذیبیه/بحران نارضایتی در بزرگترین بیمارستان پیوند اعضای کشور/اعتراض پرسنل به تاخیر پرداخت‌ها

سلامت نیوز: بزرگترین و مهمترین مرکز تخصصی و فوق تخصصی پیوند اعضاء ایران که به تازگی در شیراز افتتاح شده است به نظر می رسد با بحران نارضایتی پرسنل خود روبروست.

به گزارش سلامت نیوز، با وجود غیر دولتی بودن این مرکز ، به شکلی غیر معمول تعدادی از پرسنل و پزشکان این مجموعه از مستخدمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز می باشند. بر اساس گزارشات تعداد پرستاران این مرکز ۷۰۰؛ پزشکان ۲۴۰ و تعداد کل پرسنل ۱۳۰۰ نفر می باشد.

براساس گزارش های رسیده به سلامت نیوز، اخیرا تعدادی از پرسنل این بیمارستان نسبت به آنچه که ظلم و بی عدالتی ها و پایمال شدن حقوق اساسی اولیه خود دانسته اند اعتراض داشته اند به طوری که بر اساس بررسی های میدانی تعدادی از نیروهای آموزش دیده به علت شرایط سخت کاری؛ پایمال شدن حقوق خود و عدم دریافت حقوق مناسب بی انگیزه شده و از شغل خود استعفا داده و عطای این شغل را به لقایش بخشیده اند.

به تازگی جمعی از پرسنل بیمارستان طی نامه ای اعتراضی به مدیران این مرکز عمده ترین مشکلات خود را تاخیر زیاد در پرداخت ها؛ عدم پرداخت عادلانه و منصفانه کارانه به همه پرسنل؛ عدم پرداخت حق مسئولیت به مسیولین بخش ها؛ حذف حق شیفت در گردش و عدم شفافیت در محاسبه اضافه کاری و مسیر ارتقاء شغلی دانسته اند و تا پایان آبان ماه به مدیران این مرکز مهلت داده اند تا مشکلاتشان را حل کنند.

مسئولان ارشد استان فارس بارها بیمارستان پیوند اعضای بوعلی را افتخار این استان دانسته اند حال پرسنل این بیمارستان نیز انتظار دارند که مدیران ارشد استان به مشکلات معیشتی آنان نیز توجه کنند.

به گزارش سلامت نیوز، به دنبال انتشار این خبر مدیریت این بیمارستان جوابیه ای به سلامت نیوز، ارسال کرد که به شرح زیر است:

پیرو خبر درج شده در سایت اطلاع رسانی سلامت نیوز مبنی بر بحران نارضایتی در بیمارستان پیوند اعضا شیراز به کد خبر ۲۸۴۲۱۹، به استحضار می رساند مجموعه آموزشی پژوهشی و درمانی ابوعلی سینا که با اهداف متعالی درمانی و با تلاش و همت خیرین توانسته پاسخگوی نیازهای درمانی مراجعین داخلی و خارجی باشد امروزه در جایگاه یک قطب درمانی کشور و به عنوان یک افتخار تلاش همه جانبه هموطنان را در معرفی،توسعه و رفع نیازهای این مجموعه در راستای مسئولیت اجتماعی خواستار می باشد و لذا ترویج اخباری که با سوء‌نیت و اهداف شخصی در این زمینه مطرح می گردد، به دور از اخلاق و زیر سوال برددن همه خدمات اساتید و کارکنان این مجموعه است.
لازم به ذکر است که در کنار همه هزینه های ساخت و توسعه و بروز رسانی مجموعه، توجه به حقوق منابع انسانی مورد توجه همه مسئولان ارشد مجموعه بوده و هرگونه تضییع حقوق کارکنان تکذیب می گردد.
مدیریت بیمارستان پیوند اعضاء

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
18.66452s, 20q