مناطق ۱۶ و ۲۰ بیشترین سرویس بهداشتی عمومی را دارند

تهران با کمبود سرویس بهداشتی مواجه است

۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۱:۴۰ - کد خبر: 284782
تهران با کمبود سرویس بهداشتی مواجه است

سلامت نیوز: عضو شورای اسلامی شهر تهران، مناطق ۱۶ و ۲۰ را سردمدار احداث سرویس بهداشتی عمومی ذکر کرد و گفت: براساس مکان‌یابی‌های صورت‌گرفته باید بیش از ۱۳۵ مجموعه سرویس بهداشتی عمومی ساخته شود تا به استانداردهای جهانی برسیم.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از آنا، محمود میرلوحی صبح امروز در جلسه شورای اسلامی شهر تهران در تذکری پیش از دستور با بیان اینکه امروز روز جهانی سرویس بهداشتی است و در همه کشورهای دنیا به این موضوع به طور ویژه نگاه می‌شود، گفت: درحال حاضر در تهران حدود ۹ هزار و ۵۰۰ چشمه سرویس بهداشتی داریم.

وی با اشاره به ارتقای فرهنگ ساخت و استفاده از سرویس‌های بهداشتی در تهران افزود: قرار است عملکرد مناطق در خصوص ساخت سرویس بهداشتی مورد ارزیابی قرار گرفته و مناطقی که در این زمینه پیشرو هستند شناسایی شوند.

عضو شورای اسلامی شهر تهران، مناطق ۱۶ و ۲۰ را سردمدار احداث سرویس بهداشتی عمومی ذکر کرد و گفت: براساس مکان‌یابی‌های صورت‌گرفته باید بیش از ۱۳۵ مجموعه سرویس بهداشتی عمومی ساخته شود تا به استانداردهای جهانی برسیم.

میرلوحی گفت: سازمان زیباسازی باید در دو حوزه پل‌های هوایی و پله‌های برقی و همچنین ساخت سرویس بهداشتی اقدام کرده و در این مسیر کمبودها را جبران کند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
12.42701s, 20q