گیلان؛ جاده پونل- خلخال مسدود شد

۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۳ - کد خبر: 284790
گیلان؛ جاده پونل- خلخال مسدود شد

سلامت نیوز: رئیس مرکز مدیریت راه‌های گیلان از بسته شدن محور پونل- خلخال بدلیل بارش برف و نبود ایمنی کافی در این مسیر خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، محمود اشجاری اظهار داشت: محور پونل- خلخال به علت بارش برف و نبود ایمنی کافی تا اطلاع ثانوی مسدود شد و رانندگانی که قصد عبور از این مسیر را دارند، می‌توانند از محور اسالم- خلخال برای تردد استفاده کنند.

وی افزود: سامانه تلفن گویای مرکز مدیریت راه‌ها به شماره ۱۴۱ و شماره تلفن ۳۳۳۱۱۱۱۱ مرکز بیسیم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گیلان به طور شبانه روزی آماده اطلاع رسانی از وضعیت راه‌های استان می‌باشد.

۵۳ گروه راهداری با ۵۱۷ نفر نیروی راهدار و با استفاده از ۳۲۱ دستگاه ماشین آلات سبک وسنگین در ۲۸ راهدار خانه استان (۲۰ راهدار خانه ثابت و هشت راهدار خانه سیار) در راه‌های استان مستقر می‌باشد.

بر اساس گزارش‌های داره کل هواشناسی گیلان؛ نقشه‌های هواشناسی نشان دهنده فعالیت سامانه سرد و بارشی در منطقه است؛ بنابراین به تناوب بارندگی و وزش باد (پاره‌ای نقاط شدید)، مه آلود بودن هوا، بارش برف در ارتفاعات و احتمال رعد و برق و تگرگ تا اوایل هفته آینده پیش بینی می‌شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.75285s, 20q