محدودسازی تردد‌ها با اجرای طرح کاهش آلودگی/تجدیدنظر در طرح منوط به موافقت شورای عالی ترافیک است

۱۳۹۸/۰۸/۲۸ - ۱۲:۱۵ - کد خبر: 284791
محدودسازی تردد‌ها با اجرای طرح کاهش آلودگی/تجدیدنظر در طرح منوط به موافقت شورای عالی ترافیک است

سلامت نیوز: عضو هیات رئیسه شورای شهر پنجم تهران تجدید نظر در طرح کاهش آلودگی هوا را منوط به موافقت شورای عالی ترافیک دانست.

به گزارش سلامت نیوز، زهرا نژادبهرام عضو هیات رئیسه شورای شهر پنجم تهران در گفتگو با میزان، با بیان اینکه کنترل تردد‌ها یکی از مواردی است که می‌تواند به بهبود وضعیت آلودگی هوا را منجر شود، گفت: طرح کاهش آلودگی هوا نیز از جمله تدابیری بوده که برای مقابله با تردد‌های غیر ضرور اجرا شده است.


رئیس کمیته شهرسازی شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه طرح کاهش آلودگی هوا مصوبه شورای عالی ترافیک را دارد، افزود: شهرداری در این شورا تنها یک رای داشته و عقل جمعی به تصویب آن رای داده است.

وی با بیان اینکه صرفا مسئولیت اجرای طرح کاهش آلودگی هوا با شهرداری است، تصریح کرد: همه دستگاه‌های حاضر در شورای عالی ترافیک به طرح مذکور رای داده و هر گونه تغییر یا لغو آن نیز باید با نظر این شورا باشد.


این عضو شورای شهر تهران با تاکید بر اینکه در ارزیابی‌های اولیه طبق گزارش‌های واصله از سوی شهرداری کاهش تردد‌ها در نتیجه اجرای طرح کاهش آلودگی هوا رخ داده است، گفت: پلیس راهور نیز با همه اظهارنظر‌های فعلی در شورای عالی ترافیک حضور داشته و به تصویب طرح مذکور رای داده است.


نژادبهرام با بیان اینکه هر طرحی ممکن است نقاط قوت و ضعف داشته باشد، افزود: شورای عالی ترافیک اگر به جمع بندی نهایی در خصوص بازنگری در طرح کاهش آلودگی هوا برسد به طور حتم این موضوع رخ می‌دهد.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
9.69236s, 20q