هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی فردا برگزار می شود

۱۳۹۸/۰۸/۲۹ - ۱۰:۴۶ - کد خبر: 284829
هفتمین آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی فردا برگزار می شود

سلامت نیوز: مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: دریافت کارت شرکت در هفتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی از دوشنبه آغاز شده و تا چهارشنبه ادامه دارد و تاکنون ۴۱۴ هزار نفر کارت خود را دریافت کرده اند.


به گزارش سلامت نیوز، حسین توکلی، مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور در گفت وگو با میزان، گفت: کارت شرکت در آزمون از دوشنبه بر روی سایت سازمان سنجش قرار گرفته و داوطلبان باید تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه به سایت سازمان سنجش جهت مشاهده و پرینت کارت مراجعه کنند.

توکلی گفت: برای شرکت در هفتمین آزمون دستگاه‌های اجرایی ۵۲۱ هزار ۹۳۷ کارت صادر شده که از این تعداد ۳۲۰ هزار و ۱۴ نفر زن و ۱۹۱ هزاد ۹۵۹ نفر مرد هستند.

توکلی در ادامه گفت: به عبارتی ۶۳.۲۲ درصد از داوطلبان زن و ۳۶.۷۸ درصد مرد هستند.

توکلی گفت: این آزمون روز پنج شنبه ۳۰ آبان ماه در ۱۸۰ شهرستان و ۲۵۷ حوزه برگزار خواهد شد.

مشاور عالی سازمان سنجش در ادامه بیان کرد: تا ۸ صبح امروز چهارشنبه ۲۹ آبان ماه ۴۱۴ هزار و ۶۳۴ داوطلب کارت شرکت در آزمون خود را دریافت کرده اند.

مشاور عالی سازمان سنجش افزود: آزمون داوطلبان گروه اول و دوم صبح پنج شنبه گروه‌های سوم چهارم و پنجم عصر پنج شنبه برگزار می‌شود.

توکلی تاکید کرد: آزمون صبح ساعت ۸ و ۳۰ و آزمون بعد از ظهر ساعت ۱۴ و ۳۰ آغاز می‌شود.

توکلی در ادامه گفت: داوطلبان برای شرکت در آزمون باید کارت ملی یا شناسنامه عکس دار و همچنین کارت شرکت در آزمون را همراه داشته باشند.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.57828s, 19q