برند با کیفیت ایرانی جایگزین محصولات اروپایی‌ شد

"زی موی" و "زی فام" اکسیری برای مراقبت ازموهایتان

۱۳۹۸/۰۹/۱۰ - ۱۰:۳۶ - کد خبر: 285374
"زی موی" و "زی فام" اکسیری برای مراقبت ازموهایتان

سلامت نیوز:مراسم رونمایی از دو گروه محصولات مراقبت از مو ایرانی از تولیدات گروه زرسیما برگزار شد.

به گزارش سلامت نیوز گروه زرسیما در سال 80 به عنوان نماینده لورال در ایران ثبت شد و به مدت ۱۷ سال به فعالیت خود با موفقیت ادامه داد و در حال حاضر با تغییر رویکرد به سمت تولید داخلی محصولات تخصصی سلامت و زیبایی را در بخش‌های مو و پوست تولید خواهد کرد .

دکتر مهدی میرعمادی رییس هیات مدیره شرکت زرسیما نامی رسا در مراسم رونمایی از گروه محصولات شامپو، نرم کنند ، ماسک مو و رنگ مو با برند زی در توضیح اینکه چگونه فکر تولید برند ایرانی با کیفیت و توان رقابت با برندهای خارجی شکل گرفت گفت: «در دهه اول فعالیتمان کلیه کارها اعم از واردات و یا پخش محصولات، توسط زرسیما آرا صورت می گرفت و حدود ۸ سال قبل به دلیل بالا رفتن حجم فروش، تمرکز در شرکت زرسیما آرا امکانپذیر نبود. چون ۴۰ درصد فروش محصولاتمان در تهران بود، بنابراین فکر کردیم بهتر است که در تهران یک شرکت پخش مستقل داشته باشیم. بنابراین شرکت پخش ایرانیان شکل گرفت و در طی این مدت زرسیماآرا شعباتی را در شهرهای اصفهان، شیراز، تبریز و مشهد ایجاد کرد که پخش تولیداتمان توسط این شعبات صورت گرفت.»

قطع همکاری شرکت لورال به دلیل تحریم ها

دکتر میرعمادی، با بیان اینکهما در طی مدت زمان 17 سال کار با لورال هرگز یک جنس غیررسمی به کشور وارد نکردیم گفت: طی این سال ها از همکاران فوق العاده حرفه ای و با تجربه برخوردار بودیم که البته نباید فراموش کنیم که لورال در آموزش این همکاران بسیار به ما کمک کردند.» وی خاطرنشان کرد: «از اوایل سال 97 با زمزمه هایی که دولتمردان امریکا برای تحریم های ایران به راه انداختند حدس می زدیم که ممکن است مشکلات عرضه محصولات در ایران شروع شود چراکه شرکت لورال بزرگترین بازارش در جهان را در امریکا با 25درصد فروش دارد. و با آغاز تحریم‌ها از اواخر تابستان گذشته فروش محصولاتش را به ما قطع کرد.»

وی افزود: «البته نباید فراموش کنیم ما از سال 95 گفت وگو برای تولید داخل را با لورال شروع کرده بودیم ولی همیشه برای این کار بهانه هایی می آوردند. در بهار سال 97 قبل از قطع ارتباطمان با لورال، مصمم به تولید محصولات مراقبت و زیبایی مو با حفظ کیفیت شدیم. بدین ترتیب شرکت نامی رسا با مدیریت مهندس حسن اسکوئی ثبت شد و بدین ترتیب توانستیم از افراد با تجربه و حرفه ای در شرکت زرسیما آرا استفاده کنیم و از ۴۰۰ نفری که در مجموعه مشغول به کار بودند چیزی حدود دو سوم این افراد را در شرکت زرسیما جذب کردیم.»

تولید محصولاتی که مزایایی نسبت به لورال دارد

دکترمیرعمادی افزود: «کالر استودیو اولین محصول ما بود و برای اینکه از کیفیت محصول مطمئن شویم یکی ازمدرسین لورال را به ایران دعوت کردیم که کلیه محصولاتمان را ارزیابی کرد و گفت نه فقط این محصولات از لورال پروفشنال کمتر نیست بلکه مزایایی نسبت به آنها نیز دارد. کالر استودیو یکی از بهترین محصولات شرکت ما است. امروز از محصولاتی همچون شامپو، نرم کننده مو و ماسک مو و رنگ مو رونمایی می شود. نامی که برای این محصولات انتخاب کردیم غرورآمیز است "زی مو" و "زی فام". زی در واقع برندی پارسی است، شفاف و راستین به معنی زیستن ، جان و حیات.»

تداوم کیفیت پایه اصلی گروه برندهای "زی"

رییس هیات مدیره گروه زرسیما در ادامه رونمایی از این برند ایرانی تاکید کرد: «تداوم کیفیت پایه اصلی این برند است که نشانگر احترام به مصرف کننده می باشد بر این اساس ما سه اصل "ایرانی می تواند"، "