3 محصول خانگی و بهداشتی برای پوست و مو

۱۳۹۸/۰۹/۱۶ - ۱۶:۴۳ - کد خبر: 285721
3 محصول خانگی و بهداشتی برای پوست و مو

سلامت نیوز:ماسک غنی از آنتی اکسیدان، سفت کننده پوست، کاهنده منافذ باز پوست،لایه بردارو... گزینه هایی است که همه به دنبال آن هستند اما این بار نه در قفسه های فروشگاهی بلکه در منزل و با استفاده از مواد طبیعی می توان این ماسک را تهیه کرد.

ماسک ویتامین C

روش تهیه:

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان ،پوست پرتقال و لیموی خشک کرده را آسیاب کنید، هنگام استفاده با ماست یا عسل مخلوط کنیدو روی پوست بگذارید و بعد از ۲۰دقیقه بشویید.

ماسک عسل و دارچین

دارچین – یک قاشق غذاخوریعسل – یک قاشق غذاخوریروش تهیه:عسل و دارچین را مخلوط کنید و به مدت ۱۵دقیقه روی پوست خود بگذارید،اول با آب ولرم بعد با آب سرد صورت خود را بشویید.

شامپوی طبیعی مقوی مو

پودر سدر(اختیاری)- یک قاشق چای خوریآب – یک فنجانرزماری – یک قاشق غذاخوریآویشن – یک قاشق غذاخوریبابونه(اختیاری) – یک قاشق غذاخوریشامپوی بچه – یک چهارم فنجانروغن نارگیل- یک قاشق غذاخوری

روش تهیه:

یک فنجان آب را می جوشانیم و آن را به رزماری،آویشن و بابونه می افزاییم و در ظرفی سربسته به مدت یک ساعت کنار می گذاریم، سپس با صافی آب آن را جدا و سدر، شامپوی بچه و روغن نارگیل را به مواد اضافه می کنیم و درون ظرف مورد نظر می ریزیم.قبل از هر بار‌ استفاده شامپو را خوب تکان دهید و با انگشتان، مو و پوست سر را ماساژ دهید.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.33138s, 18q