کشف قرص و آمپول‌های غیرمجاز

۱۳۹۸/۰۹/۲۳ - ۱۵:۲۲ - کد خبر: 286185
کشف قرص و آمپول‌های غیرمجاز

سلامت نیوز:فرمانده انتظامی استان همدان از کشف 274 هزار و 846 عدد قرص و آمپول غیر مجاز به ارزش بیش از 20 میلیارد ریال در یک عملیات پلیسی در همدان خبر داد.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، سردار "کامرانی صالح" در تشریح این خبر گفت:در راستای اقدامات اطلاعاتی ویژه و شبانه روزی کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان یکی از قاچاقچیان بزرگ قرص های غیر مجاز در همدان شناسایی شد.


وی افزود: با اشراف بر روی شیوه و شگرد فعالیت این فرد مشخص شد، نامبرده اقدام به توزیع قرص های غیر مجاز به صورت گسترده در همدان می کند.


به گزارش سایت پلیس، این مقام انتظامی ادامه داد: در همین راستا روز گذشته کارکنان پلیس مبارزه با مواد مخدر استان با یک اقدام عملیاتی موثر و ضربتی در بازرسی از منزل وی 274 هزار و 846 عدد قرص و آمپول غیرمجاز به ارزش بیش از 20 میلیارد ریال کشف و نامبرده نیز دستگیر و به مقام قضائی معرفی شد.


فرمانده انتظامی استان در پایان بیان داشت: اشراف اطلاعاتی پلیس مبارزه با مواد مخدر استان همدان با روحیه جهادی و پرسنل خدوم انتظامی باعث شده که قاچاقچیان مواد مخدر به اهداف شوم و پلید خود نرسند.نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
13.96996s, 20q