تعرض به زن همسایه تحت تأثیر ماده مخدر جدید

۱۳۹۸/۱۱/۲۱ - ۱۶:۲۵ - کد خبر: 289128
تعرض به زن همسایه تحت تأثیر ماده مخدر جدید

سلامت نیوز: مرد معتادی که پس از ورود به خانه زن همسایه به او تعرض کرده بود، مدعی است مصرف یک ماده مخدر جدید او را به این کار ترغیب کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایران، رسیدگی به این پرونده از اوایل آذر سال‌جاری با شکایت زن جوانی به‌نام پرستو که به همراه شوهرش به پلیس آگاهی رفته بود، آغاز شد. پرستو که چهره‌اش نشان می‌داد حال و روز خوبی ندارد در اظهاراتش عنوان کرد: ما در خانه‌ای حیاط دار زندگی می‌کنیم، شوهرم هم چند وقتی است که در شیفت شب مشغول کار است. شب گذشته در خانه خواب بودم که با شنیدن صدایی از داخل حیاط از خواب پریدم. وقتی از پنجره به بیرون نگاه کردم در کمال ناباوری ساسان یکی از همسایه هایمان را دیدم که سال‌هاست با همسرم رفاقت دارد او در حالت طبیعی نبود وارد اتاق شد، خواستم جیغ بکشم که جلوی دهانم را گرفت و بدون توجه به التماس هایم به من تعرض کرد و حالا هم می‌خواهم او مجازات شود.
به‌دنبال اظهارات این زن مأموران او را به پزشکی قانونی معرفی کردند و تعرض به پرستو از سوی پزشکان این سازمان تأیید و در ادامه ساسان با حکم قضایی دستگیر شد.
ساسان پس از دستگیری مدعی شد: من مدتهاست که شیشه مصرف می‌کنم. چند روزی است کسی که از او مواد می‌خرم ماده جدیدی را به من معرفی کرد که پس از مصرف آن به طور کامل از حالت طبیعی خارج می‌شوم و متوجه رفتارهایم نیستم. از این‌رو من نه پریدن به داخل حیاط زن همسایه را به یاد دارم و نه تعرض به او را.

سوء سابقه متهم
بررسی بیشتر سوابق ساسان مشخص کرد که او سابقه دار است و ۱۴ سال قبل نیز به اتهام دست داشتن در یک قتل بازداشت شده بود. متهم در توضیح این سوء سابقه به مأموران گفت: چند سال پیش زمانی که حدوداً 20 سالم بود با چند نفر از دوستانم در یک دعوا شرکت کردم. اما دوستانم پسر جوانی را که طرف دعوای ما بود با ضربه‌های چاقو کشتند ولی من هیچ دخالتی در آن قتل نداشتم و تبرئه شدم. اما این مسأله تا مدت‌ها در روحیه‌ام اثر منفی گذاشت و افسرده شدم. به همین خاطر پس از مدتی به موادمخدر رو آوردم و معتاد شدم. پس از اظهارات ساسان، پرونده او به اتهام تجاوز به عنف به شعبه نهم دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد تا وی بزودی محاکمه شود. ضمن اینکه این متهم باید در دادگاه کیفری 2 استان تهران هم درباره اتهام ورود به عنف، از خود دفاع کند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
7.42391s, 18q