تب سنجی مسافران در محور سوادکوه آغاز شد

۱۳۹۸/۱۲/۰۷ - ۱۱:۲۱ - کد خبر: 289884
تب سنجی مسافران در محور سوادکوه آغاز شد

سلامت نیوز:طرح تب سنجی به منظور جلوگیری از گسترش ویروس کرونا در مازندران از مسافرانی که از محور سوادکوه وارد این استان می‌شوند آغاز شد.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا،فرماندار سوادکوه گفت که بر اساس مصوبه قرارگاه پدافند زیستی استانداری مازندران ، این اقدام از شب گذشته در دستور کار قرار گرفت و اجرایی شد.


قرارگاه پدافند زیستی مازندران دیروز مصوبه استقرار گیت های تب سنجی را با همکاری جمعیت هلال احمر و اورژانس در مبادی ورودی استان به فرمانداری ها ابلاغ و وزارت بهداشت نیز با این کار موافقیت و اعلام کرد که کیت های لازم نمونه گیری کرونا را هم برای بیماران مشکوک در اختیار مازندران قرار می دهد.


سعید یزدانی گفت که این طرح با همکاری های شبکه بهداشت و درمان ، هلال احمر ، نیروی انتظامی ، پلیس راه و راهور آغاز شده است .


وی با اعلام اینکه امکاناتی از طریق دانشگاه علوم پزشکی مازندران به شبکه بهداشت شهرستان سوادکوه اعزام شده است ، افزود : مسافرانی که در پایگاه تب سنجی دارای تب بالایی باشند از سایر افراد جدا شده و به منظور طی کردن مراحل به یکی از مراکز درمانی انتقال داده خواهند شد .


رفت آمد و در محور سوادکوه جریان دارد
فرماندار سوادکوه در خصوص وضعیت محورهای اصلی و فرعی این شهرستان گفت : باتوجه به بارش شدید برف در محور سوادکوه و تلاش شبانه روزی عوامل راهداری ، هلال احمر و پلیس راه عبور و مرور خودروها در محور اصلی و فرعی این شهرستان در جریان است .


یزدانی در پایان از رانندگان خواست تا با توجه به شرایط آب و هوایی و برای حفظ جانشان با احتیاط رانندگی کنند .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
10.47376s, 20q