کریمی فر مطرح کرد

جزئیات طرح اسکان نوروزی فرهنگیان با توجه به شیوع کرونا

۱۳۹۸/۱۲/۰۸ - ۰۹:۲۵ - کد خبر: 289922
جزئیات طرح اسکان نوروزی فرهنگیان با توجه به شیوع کرونا

سلامت نیوز:مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش به بیان توضیحاتی درباره جزئیات اجرای طرح اسکان نوروزی فرهنگیان با توجه به شیوه کرونا پرداخت.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،گودرز کریمی فر، دیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش درباره جزئیات طرح اسکان نوروزی فرهنگیان با توجه به شیوع کرونا گفت: رزرو اینترنتی اسکان نوروزی در مدارس و کلاس‌های مجری طرح، تا اطلاع ثانوی به دلیل جلوگیری از شیوع کرونا ویروس، متوقف شده است؛ و به محض آرام شدن اوضاع و کنترل کرونا، اطلاع رسانی لازم صورت خواهد گرفت.


کریمی فر افزود: با توجه به اینکه برنامه ریزی، ساماندهی و کنترل برای اسکان نوروزی فرهنگیان انجام شده بود و آموزش و پرورش در سراسر کشور آمادگی پذیرش ۱۲ میلیون نفر روز را پذیرش داشت همه کار‌ها را از قبل انجام دادیم.


وی در ادامه گفت: مقرر بود از ۹ اسفند تا ۲۳ اسفند رزرو اینترنتی داشته باشیم و برای جلوگیری از شیوع کرونا ویروس رزرو اینترنتی اسکان نوروزی صرفا در مدارس و کلاس‌های مجری طرح تا اطلاع ثانوی متوقف و در صورت کنترل ویروس کرونا بار دیگر اطلاع رسانی لازم برای اسکان نوروزی فرهنگیان صورت خواهد گرفت.


کریمی‌فر افزود: وزارت آموزش و پرورش، آمادگی کامل ۱۱ هزار مدرسه مجهز شده در قالب ۱۰۸ هزار کلاس درس را برای اسکان نوروزی فرهنگیان، فراهم کرده ایم.
مدیرکل تعاون و پشتیبانی از آمادگی آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش با تعداد ۳۹۸ خانه معلم در قالب ۱۶ هزار و ۴۹۸ تختخواب داریم که حالت هتلینگ دارند و به‌صورت کاملا بهداشتی و رعایت کلیه توصیه‌های بهداشتی و شستشوی روزانه با محلول‌های ضد عفونی، استفاده از کاور‌های یک بارمصرف و مایه‌های شستشوی الکلی، آمادگی پذیرش مسافرین فرهنگی را در نوروز جاری در سراسر کشور دارا بوده است اگر چه پیشنهاد می‌شود به خاطر پویش همگانی و مبارزه با ریشه کنی کرونا ویروس، ترجیحا از مسافرت‌های نوروزی پرهیز شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.79152s, 20q