وضعیت آب و هوا در ۱۰ اسفند؛ سامانه بارشی جدید وارد ایران می‌شود

۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۰:۵۵ - کد خبر: 289989
وضعیت آب و هوا در ۱۰ اسفند؛ سامانه بارشی جدید وارد ایران می‌شود

سلامت نیوز:بعد از ظهر شنبه با ورود سامانه بارشی از سمت شمال غرب کشور، بارش باران و برف و وزش باد در این منطقه شروع می‌شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، بر اساس تحلیل آخرین نقشه های پیش بینی هواشناسی، امروز در اغلب مناطق کشور جوی آرام پیشبینی می شود از بعد از ظهر شنبه با ورود سامانه بارشی از سمت شمال غرب کشور، بارش باران و برف و وزش باد در این منطقه شروع میشود. یکشنبه در مناطق شمال غرب، غرب، استان های واقع در دامنه های زاگرس مرکزی و دامنه های جنوبی البرز مرکزی بارش برف و باران و وزش باد در استان های ساحلی خزر بارش باران و وزش باد و در ارتفاعات و مناطق کوهستانی بارش برف و وزش باد پیش بینی می شود.

دوشنبه بارش در غرب کشور ضعیف خواهد شد و در بخشهایی از شمال غرب، سواحل دریای خزر، دامنههای البرز و همچنین شمال شرق، فعال است. دوشنبه کاهش دما و وزش باد نسبتا شدید در نوار شمالی کشور پیش بینی می شود.

سه شنبه این سامانه در شمال شرق سبب ریزش برف و باران در سواحل شرقی دریای خزر بارش باران می شود در این سامانه اواخر روز چهارشنبه از شمال شرق کشور خارج می شود.

گفتنی است از بعد از ظهر یکشنبه و طی روزهای دوشنبه و سه شنبه دریای خزر مواج است. روزهای دوشنبه غرب خلیج فارس و روزهای سه شنبه و چهارشنبه مرکز و شرق خلیج فارس مواج است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.64858s, 20q