دبیرستاد ملی مدیریت بیماری کرونا منصوب شد

۱۳۹۸/۱۲/۱۲ - ۱۶:۰۲ - کد خبر: 290169
دبیرستاد ملی مدیریت بیماری کرونا منصوب شد

سلامت نیوز:وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی طی حکمی دبیرستاد ملی مدیریت بیماری کرونا را منصوب کرد.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دکتر حمیدرضا جمشیدی از سوی دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، به عنوان دبیرستاد ملی مدیریت بیماری کرونا منصوب شد.
متن این حکم به شرح زیر است:
«جناب آقای دکتر حمیدرضا جمشیدی
با توجه به سوابق اجرایی ارزنده تان و تجربه سال های سخت دفاع مقدس ، بدینوسیله بعنوان دبیر ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا منصوب می شوید .
اهم انتظارات از جنابعالی عبارتند از :
1- هماهنگی در تشکیل مستمر جلسات
2- ارسال دستور جلسات حتی الامکان با فاصله مناسب قبل از تشکیل
3- تدوین صورتجلسات و پیگیری مراحل اجرائی
4- پایش نحوه اجرای مصوبات ستاد و اعلام گزارش سریع هرگونه عدم اجرا توسط دستگاه های ذیربط
5- جلب مشارکت و هماهنگی بین اعضاء ستاد و دستگاه ها در راستای برنامه های اجرائی و علمی که می تواند به کوتاهتر شدن زمان حضور بیماری در کشور کمک کند.
6- تشکیل جلسات مستمر قرارگاه اجرائی مدیریت بیماری کرونا در وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی که با حضور صاحب نظران، مدیران اجرائی بخش سلامت و دانشگاه ها به عنوان جانشین اینجانب.
7- تدوین و ابلاغ سریع شرح وظایف کمیته های ستاد، تشکیل جلسات مستمر با مدیران و نمایندگان کمیته ها، پیگیری و اعلام گزارش آنها در جلسات ستاد
8- نظارت بر عملکرد دانشگاه های علوم پزشکی و ستاد های استانی و اعلام گزارش مستمر به اینجانب
9- مدیریت بر بخش های ستادی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در معاونت های مختلف، به خصوص نظارت بر نحوه تامین و توزیع مایحتاج دانشگاه ها و مراکز بهداشتی درمانی کشور از قبیل مواد مصرفی، تجهیزات، تخت بیمارستانی، نیروی انسانی و غیره، همچنین نیازهای مالی جهت پشتیبانی برنامه در سطح ملی
10- جمع آوری نظارت کمیته های علمی، اپیدمیولوژی و دیگر مراجع جهت پیش بینی بیماری و زمان پیک و کاهش رفتار تهاجمی ویروس و ارائه آن به جلسات ستاد و همچنین اعلام گزارش نحوه مدیریت، کاستی ها، نقاط ضعف و قوت عملکرد ستادهای استانی و اطلاع رسانی لازم به آنها جهت اصلاح رویه های اجرائی .
توفیق جنابعالی را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.»

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.23875s, 20q