آیا می‌توان با عسل‌درمانی به جنگ با کرونا رفت؟

۱۳۹۹/۰۱/۱۵ - ۱۳:۰۶ - کد خبر: 291382
آیا می‌توان با عسل‌درمانی به جنگ با کرونا رفت؟

سلامت نیوز:یک متخصص طب سنتی گفت: در طب نوین و طب سنتی که با یکدیگر تلفیق شده‌اند از تمام چهار عنصر اصلی استفاده می‌شود و می‌توان با عسل‌درمانی با کرونا مقابله کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از آنا ،محمد مهدی صادقی در گفتگو با خبرنگار بهداشت و درمان در مورد درمان بیماری‌های تنفسی با عسل اظهار کرد: به طور کلی در روش درمانی طب نوین با عسل درمانی، غذاها را بر سه قسمت تقسیم کرده‌ایم که شامل شفابخش، غذابخش و ضرربخش می‌شود که شفابخش‌ها را از آیات قرآن جستجو کردیم.


وی افزود: غذاهای شفابخش که شامل آب، شیر و آب میوه‌ها و عسل می‌شود از مهمترین عناصر درمان بوده که در برخی از سوره‌های قرآن به آن اشاره شده و این پژوهش نزدیک به بیست سال طول کشیده است.


متخصص طب سنتی گفت: در شفابخش‌ها برای متابولیسم بدن طی ۱۰ روز زمان لازم داریم تا بدن به صورت کامل به سلامت برسد، یعنی فرد با هر دارویی و هر مریضی می‌تواند از این سیستم درمانی استفاده کند.


صادقی ادامه داد: در روش درمانی ما، فرد باید در ۴۸ ساعت اول، مواد لازم و اولیه بدن را با مایعات تامین کند که بیشتر روی شیر و آب میوه‌ها مختلف تاکید داریم؛ همچنین عسل هم باید جزو مکمل‌های مصرفی باشد تا سیستم ایمنی بدن تقویت شود.


متخصص طب سنتی با اشاره به ظهور طب نو در کشور گفت: در طب نوین و طب سنتی که با یکدیگر تلفیق شده‌اند از تمام چهار عنصر اصلی استفاده می‌شود؛ همچنین می‌‌توان برای مریضی‌هایی مانند دیابت و کسانی که مشکل قندی دارند نیز از این طب استفاده کرد.


وی گفت: تاکنون ۱۲۰ نفر که مبتلا به کرونا بودند با توجه به اصول این طب درمان شدند و امیدوارم با همکاری دانشگاه‌های علوم پزشکی مختلف این روش درمانی گسترش یابد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
14.9385s, 21q