سخنگوی سازمان آتش نشانی خبر داد؛

حریق خودرو در پارکینگ مجتمع مسکونی واقع در شهرری

۱۳۹۹/۰۱/۲۳ - ۱۰:۵۴ - کد خبر: 291792
حریق خودرو در پارکینگ مجتمع مسکونی واقع در شهرری

سلامت نیوز:سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از آتش سوزی یک دستگاه خودرو پرایددر پارکینگ یک مجتمع مسکونی در شهرری خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از آنا،جلال ملکی با اشاره به حادثه آتش‌سوزی در پارکینگ یک مجتمع مسکونی در شهرری اظهار کرد: در ساعت ۴:۲۹ صبح امروز یک مورد آتش‌سوزی خودرو در داخل یک مجتمع مسکونی در شهرری به سامانه ۱۲۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اعلام شد و بلافاصله ۲ ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.


وی افزود: پس از حضور نیروهای آتش‌نشانی در محل حادثه مشخص شد که در پارکینگ یک مجتمع مسکونی با ۵۴ واحد یک دستگاه پراید دچار آتش‌سوزی شده و در حال گسترش بود که آتش‌نشانان سریعاً عملیات اطفای حریق را آغاز کردند.


سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: تعدادی از ساکنان ساختمان قبل از رسیدن نیروهای آتش‌نشانی از ساختمان خارج شده بودند و تقریباً بخش‌هایی از ۳ طبقه اول را دود زیادی فرا گرفته بود.


ملکی گفت: حدود ۳۰ نفر از ساکنان به کمک آتش‌نشانان از ساختمان خارج شدند و خوشبختانه مورد مصدومیتی ایجاد نشد.


سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران با بیان این‌که خودروی دچار حریق سریعاً خاموش و از گسترش و سرایت آتش آن به خودرو‌های جانبی جلوگیری شد، افزود: این ساختمان نیز مانند برخی دیگر از ساختمان‌های قدیمی از حداقل‌های سیستم ایمنی برخوردار بوده که سیستم اعلام و اطفای حریق در این مجتمع وجود نداشت.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.19451s, 19q