رییس هیات مدیره انجمن جراحان دهان، فک و صورت ایران:

تعرفه سال ۹۹ موجب توقف ارائه خدمات درمانی و ورشکستگی کامل خواهد شد

۱۳۹۹/۰۲/۲۰ - ۱۶:۰۷ - کد خبر: 293297
تعرفه سال ۹۹ موجب توقف ارائه خدمات درمانی و ورشکستگی کامل خواهد شد

سلامت نیوز:رییس هیات مدیره انجمن جراحان دهان، فک و صورت ایران با ارسال نامه ای به رییس کل سازمان نظام پزشکی، ضمن حمایت از بیانیه سازمان نظام پزشکی و تشکر از واکنش رییس کل به تعرفه های مصوب سال ۱۳۹۹ اعتراض این انجمن را به روند اعلام مصوبه هیات دولت اعلام نمود.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از روابط عمومی سازمان نظام پزشکی، بهزاد رهسپار اظهار کرد: در سالیان متمادی تعیین تعرفه های خدمات درمانی و افزایش تدریجی آن برخلاف میزان واقعی تورم بوده و این باعث زیان انباشته در اقتصاد درمان گردیده است. تعطیلی مراکز درمانی در اپیدمی اخبر بر شکنندگی اقتصادی این مراکز افزوده است.


وی افزود: این در حالی است که نرخ سایر هزینه های تحمیل شده به مراکز درمانی پزشکان، دندانپزشکان و متخصصین و مراکز درمانی، روند افزایشی فراتر از تصور و تحمل را پیموده و خواهد پیمود، افزایش غیر واقعی تعرفه در سال جدید با توجه به روند موجود، موجب تخریب و توقف فرایند ارائه خدمات درمانی و ورشکستگی کامل آنها خواهد شد که این موضوع چندان به نفع مردم نخواهد بود.


رییس هیات مدیره انجمن جراحان دهان، فک و صورت ایران در پایان اضافه کرد: انجمن جراحان دهان، فک و صورت ضمن حمایت از شما در اعتراض به این روند نادرست، مراتب تقدیر و تشکر خود را اعلام می نماید.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.88047s, 19q