۲۰ پزشک و پرستار بیمارستان نورافشار کرونایی شدند

۱۳۹۹/۰۲/۲۳ - ۱۶:۴۹ - کد خبر: 293509
۲۰ پزشک و پرستار بیمارستان نورافشار کرونایی شدند

سلامت نیوز:مدیر درمان بیمارستان نورافشار از ابتلای ۲۰ نفر از پزشکان و پرستاران این بیمارستان حین خدمت به بیماران کرونایی در این بیمارستان خبر داد و اعلام کرد: متاسفانه یکی از پزشکان متخصص بیهوشی این بیمارستان براثر ابتلا به کرونا جان باخت.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، بابک دیلمی مدیر درمان بیمارستان نور افشار گفت: بیمارستان نور افشار در زمان شیوع بیماری کرونا به عنوان یکی از بیمارستان‌هایی که پذیرای بیماران مبتلا به این بیماری بود شناخته شد و چندین بخش بستری و ۲ بخش آی سی یو برای پذیرش بیماران آماده شد.


وی افزود: پرسنل پزشک و پرستار بیمارستان نورافشار به بیماران مبتلا به کرونا خدمات پزشکی و درمانی ارائه کرده و در جهت بهبود این بیماران با جان و دل خدمت کردند و در این راه ۲۰ نفر از پزشکان و پرستاران بیمارستان نور افشار به کرونا مبتلا شدند.

مدیردرمان بیمارستان نورافشار با اشاره به ادامه روند درمان پرسنل مبتلا به کرونا در این بیمارستان، تاکید کرد: تعدادی از پرسنل که به بیماری مبتلا شده بودند در بیمارستان بستری شدند و پس از مدتی سلامتی خود را باز یافتند.


به گفته دیلمی، دکتر «غلامرضا فخری» از متخصصان بیهوشی بیمارستان که حین ارائه خدمات به بیماران مبتلا به کرونا در بخش آی سی یو به کرونا مبتلا شده و جان خود را از دست داد و به عنوان شهید مدافع سلامت شناخته شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.24153s, 19q