آخرین وضعیت آب و هوایی سراسر کشور در سه روز آینده

۱۳۹۹/۰۳/۱۰ - ۱۰:۱۵ - کد خبر: 294236
آخرین وضعیت آب و هوایی سراسر کشور در سه روز آینده

سلامت نیوز: یک کارشناس هواشناسی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی سراسر کشور در سه روز آینده پرداخت.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،فریبا گودرزی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی سراسر کشور در سه روز آینده پرداخت و گفت: برای امروز در سواحل شمالی، ارتفاعات البرز، دامنه‌های زاگرس در استان‌هایی مانند همدان، مرکزی، قم و اصفهان انتظار بارش‌های پراکنده همراه با رعد و برق را داریم.
وی ادامه داد: فردا در ساعات بعدازظهر روز یکشنبه در ارتفاعات البرز شرقی، سمنان، گلستان و خراسان شمالی رشد ابر، رگبار پراکنده و گاهی رعد و برق را خواهیم داشت.


این کارشناس سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد: در دو روز آینده در برخی ساعات در شرق کشور به ویژه در استان زابل با گرد و خاک روبه‌رو هستیم. همچنین استان خوزستان و جزایر شمال خلیج فارس وزش باد‌های شدید و وقوع گرد و خاک را دارند.


گودرزی تصریح کرد: بعد از روز دوشنبه در نقاط مرکزی، جنوب و جنوب شرق کشور انتظار بارش‌های پراکنده را داریم البته از بعدازظهر روز یکشنبه و روز دوشنبه هم با کاهش موقت دما را برای استان‌های ساحلی دریای خزر و استان اردبیل خواهیم داشت.


بیشتر بخوانید:چرا اجرای طرح ترافیک مجددا به تعویق افتاد؟این کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: تهران با آسمانی صاف همراه وزش ملایم باد روبه‌رو خواهد بود.


وی در پایان خاطرنشان کرد: هوای تهران تا آخر هفته گرم خواهد بود و امروز بیشینه دمای آن به ۳۷ درجه سانتیگراد می‌رسد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.26827s, 20q