امروز و فردا در کدام استان‌ها باران می‌بارد؟

۱۳۹۹/۰۵/۲۵ - ۱۰:۰۰ - کد خبر: 298316
امروز و فردا در کدام استان‌ها باران می‌بارد؟

سلامت نیوز: یک کارشناس سازمان هواشناسی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی در سراسر کشور پرداخت.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،فریبا گودرزی به تشریح آخرین وضعیت آب و هوایی در سراسر کشور پرداخت و گفت: طی سه روز آینده در بخش شمالی کشور استان‌های ساحلی خزر، برخی نقاط اردبیل، خراسان شمالی، شمال آذربایجان شرقی و غربی و ارتفاعات رشته کوه البرز رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش باد شدید موقتی همراه خواهند بود و استان گیلان با شدت بارش‌ها روبه‌رو می‌شود.


وی ادامه داد: در جنوب کشور در ساعات بعدازظهر و شب‌های سه روز آینده در ارتفاعات هرمزگان، جنوب سیستان و بلوچستان و جنوب فارس انتظار بارش‌های پراکنده را داریم.


گودرزی خاطرنشان کرد: به لحاظ دمایی از امروز تا سه شنبه کاهش نسبی دما در نیمه شمالی کشور داریم و هوا در نیمه شمالی کشور به ویژه در سواحل دریای خزر و استان اردبیل به طور محسوس خنک‌تر می‌شود.


این کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه دریای خزر تا روز دوشنبه مواج و متلاطم خواهد بود، تصریح کرد: همچنان در شرق کشورمان پیده غالب وزش گرد و خاک است به خصوص در شمال سیستان و بلوچستان و زابل و جنوب خراسان جنوبی این مساله شدت خواهد داشت.


گودرزی با بیان اینکه در چند روز آینده دریای عمان و بخش‌هایی از خلیج فارس مواج می‌شود، اعلام کرد: تهران امروز با پدیده غالبی همراه نخواهد بود و گاهی در طول روز با وزش باد روبه‌رو می‌شود.


گودرزی با بیان اینکه در ساعات بعدازظهر وزش باد را در مناطق جنوبی و غربی تهران پیش‌بینی می‌شود، خاطرنشان کرد: بیشینه دما در تهران امروز به ۳۷ درجه سانتگیراد می‌رسد که تا سه روز آینده با کاهش نسبی دما روبه‌روست و دما به ۳۴ درجه سانتیگراد می‌رسد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.50962s, 19q