اجرای پویش نذر «خون» در ماه محرم و صفر در استان تهران

۱۳۹۹/۰۵/۲۹ - ۱۵:۲۸ - کد خبر: 298581
اجرای پویش نذر «خون» در ماه محرم و صفر در استان تهران

سلامت نیوز:مدیرکل انتقال خون استان تهران با اشاره به اجرای پویش نذر اهدای خون در ماه های محرم و صفر، بر ضرورت مشارکت بیشتر مردم در مراکز اهدای خون تاکید کرد.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، محمدرضا مهدی زاده، مدیرکل انتقال خون استان تهران گفت: راه اندازی پویش نذر اهدای خون با شعار "فرهنگ حسینی و نذر عاشقان" در ماه‌های محرم و صفر در مراکز اهدای خون پایتخت، بهانه‌ای خواهد شد تا عاشقان مکتب امام حسین(ع) برای نجات جان بیماران، قدم بزرگی را بردارند.


وی ادامه داد: قصد داریم در شرایط حساس شیوع ویروس کرونا و ضرورت حفظ شعائر با عظمت حسینی، فرهنگ اهدای خون را به عنوان یک فرهنگ نجات بخش و امید آفرین به محلی برای حضور عاشقان امام حسین(ع) به عنوان مصداق حقیقی کشتی نجات، تبدیل کنیم.


مدیرکل انتقال خون استان تهران افزود: توزیع و نصب پوسترهای پویش نذر اهدای خون در هیئات مذهبی، بقاع متبرکه و اماکن پر تردد را با همکاری سازمان تبلیغات اسلامی، اداره اوقاف و شهرداری تهران در دستور کار قرار دادیم تا ان شاء الله بتوانیم در روزهای پیش رو که همراه با سوگواری سیدالشهدا(ع) است، در راه نجات بیماران گام برداریم و شاهد تامین مناسب و مورد نیاز فرآورده های خونی برای کمک به سلامت و زندگی بیماران عزیز باشیم.


مهدی زاده با اشاره به تولیدات ویدئویی و موشن گرافی پیرامون دعوت مردم به پویش نذر اهدای خون، خاطر نشان کرد: قصد داریم این پویش را که بر اساس قداست بخشی به این کار الهی و انسانی است، به صورت گسترده در جامعه رواج دهیم که مردم عزیزمان در نذرهای خود که نیاز به انجام یک کار خیر و خداپسندانه است، اهدای خون و نجات بیماران را نیز لحاظ کنند.


بنابراین گزارش، پویش نذر اهدای خون در قالب حضور مردم و انجام فرآیند نجات بخش اهدای خون به عنوان یک کمک مومنانه، در ماه‌های محرم و صفر در سطح مراکز اهدای خون استان تهران شروع خواهد شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.77766s, 18q