بهترین ژل ضد عفونی کننده که به پوست آسیب نمیرساند

۱۳۹۹/۰۷/۲۷ - ۱۱:۵۴ - کد خبر: 301355
بهترین ژل ضد عفونی کننده که به پوست آسیب نمیرساند

سلامت نیوز : امروزه با شیوع گسترده ویروس کرونا در کشور استفاده از ماسک از درب منزل اجباری شده و شهروندان برای پیشگیری و مهار این ویروس ملزم به استفاده از ماسک شده اند.

در کنار استفاده از ماسک همواره میبایست شستشوی دست ها را نیز مد نظر قرار داد.موضوعی که این روز ها کمتر به آن پرداخت میشود و رو به فراموشی میرود.

اما با توجه به مشغله های روزانه و جابه جایی در شهر ،محل کار و غیره دسترسی دائمی به آب و مایع شستشوی دست میسر نیست و راه حل جایگزین آن استفاده از محلول و ژل های ضد عفونی کننده است،اما باید این فاکتور رو در نظر گرفت که استفاده از این نوع محلول ها موجب بیماری های پوستی نگردد.

پس باید به دنبال بهترین نوع از این نوع محلول ها باشیم که مانع آسیب رساندن به پوست دستهایمان شود.

همان طور که میدانید یکی از راه های پیشگیری از انواع بیماری های ویروسی و باکتریایی، از جمله بیماری کرونا، ضد عفونی و پاک کردن دست هاست. ژل ضد عفونی و پاک کننده دست شون حاوی الکل بوده و جایگزین مناسبی جهت شست و شوی دست ها با آب و صابون می باشد.

الکل به کار رفته در این محصول ضدعفونی کننده طیف وسیعی از ویروس ها و باکتری هاست و بدون ایجاد حس چسبندگی، کمک به حفظ سلامتی می کند.استفاده از ژل ضدعفونی‌کننده دست در مواقعی که دسترسی ما به آب و صابون ممکن نیست بسیار مفید بوده و کمک می‌کند تا دست‌ها را از وجود انواع آلودگی‌ها و ویروس‌ها پاک کنیم و سبب انتشار آن‌ها به سایر اعضای بدن و به وجود آمدن انواع بیماری‌ها برای بدن نخواهد شد.

ژل ضد عفونی کننده دست شون حجمی برابر 500 میلی‌لیتر دارد و حاوی اتانول است. از این ضدعفونی‌کننده می‌توانید برای پاک‌سازی دست‌ها استفاده کنید و بعد از استفاده از این ژل نیازی به آبکشی ندارید و در هر مکانی می‌توانید بدون نیاز به آب مورد استفاده قرار دهید.

این ژل علاوه‌بر خاصیت ضد میکروبی سبب مرطوب شدن و طراوت مناسب پوست دست شما نیز خواهد شد و برای همراه بودن شما ابعاد مناسبی دارد.

برای خرید مواد ضدعفونی‌کننده حتماً دقت داشته باشید تا محصولات استاندارد و مورد تائید سازمان بهداشت را خریداری کنید تا دچار مشکلات پوستی و انواع بیماری‌های دیگر نشوید.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.22937s, 19q