پنجمين نمايشگاه عينك و تجهيزات جانبي برگزار مي‌شود

۱۳۸۶/۰۳/۰۷ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 4041
پنجمين نمايشگاه عينك و تجهيزات جانبي برگزار مي‌شود
به گزارش سلامت نیوزبه نقل از روابط عمومي اين نمايشگاه، جديدترين فناوري‌هاي علمي و هنر ساخت و توليد انواع عدسي و فريم عينك، دستگاه‌ها و تجهيزات اپتيكي زمينه عينك در تاپكس به نمايش گذاشته خواهد شد.
تاپكس 86 ، پنجمين نمايشگاه و هماش علمي تخصصي عينك در كشور است كه در آن علاوه بر ارائه محصولات شركت‌هاي تابعه، 17 سمينار تخصصي از سوي سازمانهايي چون انجمن اختلالات بينايي، موسسه استاندارد، كارل زايس، كميسيون فني و آموزشي اتحاديه صنف سازندگان و فروشندگان عينك تهران برگزار مي‌گردد و به تشريح مطالبي در مورد عدسي‌هاي منشوري ، تنبلي چشم و انتخاب فريم براي كودك، آسفريك پوشش‌هاي اپتيكي، رابطه سن و شغل با عيوب انكساري، نقش عينك‌ساز در فرآيند درمان كم بينايي، عدسي‌هاي آنتي رفلكس و دانستنيهاي عينك‌هاي آفتابي مي‌پردازد.
كمال‌الدين يوسفي عضو هيئت اجرايي و دبير امور فرهنگي تاپكس در اين باره گفت: هدف از برگزاري اين نمايشگاه ارائه توانمندي هاي توليدي و فني در زمينه آخرين توليدات اپتيكي در جهان و انتقال اين فناوري‌هاي جديد به داخل كشور است.
وي افزود: ايجاد امكان مقايسه توليدات و خدمات مختلف در زمينه عدسي و عينك هاي طبي و آفتابي و تجهيزات وابسته در يك مكان از ديگر اهداف برگزاري تاپكس است.
اين نمايشگاه به همت اتحاديه صنف سازندگان و فروشندگان عينك تهران و با حضور بيش از 90 شركت داخلي و خارجي برگزار مي‌شود كه در آن به ارائه محصولات و تكنولوژي‌هاي خود مي‌پردازد.
گفتني است كه بازديد از اين نمايشگاه تخصصي بوده و كارشناسان و متخصصان اين عرصه با ارائه كارت شناسايي صنفي و يا تخصصي مي‌توانند همه روزه از ساعت 9 صبح لغايت 17 از اين نمايشگاه بازديد به عمل آورده و در سمينارهاي آن شركت كنند.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
15.23671s, 18q