پرونده تامین اجتماعی روی میز مجلس

۱۳۹۰/۱۲/۲۸ - ۱۴:۳۳ - کد خبر: 44612
سلامت نیوز: وی با اشاره به اینکه سعید مرتضوی سابقه قابل قبولی در سمت‌های مختلف نداشته است اضافه کرد:‌ وی زمانی که به عنوان دادستان تهران بود سوء استفاده‌های بسیاری را در این پست کرده بود.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه انتصاب مرتضوی به عنوان مدیرعامل صندوق تامین اجتماعی یک شوک بسیار عجیب است، گفت:‌نمایندگان بعد از تعطیلات به این موضوع واکنش نشان خواهند داد.

فاطمه آجرلو در گفت‌وگو با فارس با اشاره به اینکه زمانی که متوجه شدم سعید مرتضوی به عنوان مدیرعامل صندوق تامین اجتماعی معرفی شده است بسیار تعجب کردم ،اظهار داشت: انتصاب وی یک شوک بسیار عجیب در بین آحاد جامعه بود.

وی با اشاره به اینکه سعید مرتضوی سابقه قابل قبولی در سمت‌های مختلف نداشته است اضافه کرد:‌ وی زمانی که به عنوان دادستان تهران بود سوء استفاده‌های بسیاری را در این پست کرده بود.

آجرلو ادامه داد:‌ مرتضوی سابقه درخشانی در سمت‌های خودنداشته است و همین امر منجر خواهد شد نمایندگان به انتصاب وی به عنوان مدیرعامل جدید تامین اجتماعی واکنش نشان دهند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: بعد از تعطیلات نوروزی نمایندگان به طور جدی با این موضوع برخورد خواهند کرد.

وی تغییرات پی در پی مدیریت در این بخش را افت و خدمت‌رسانی به بیمه‌شدگان تامین اجتماعی دانست.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
8.2164s, 18q