قطع برق تمامی بخش های بیمارستان عیسی بن مریم اصفهان همچنان ادامه دارد

۱۳۸۶/۰۴/۰۳ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 4778
قطع برق تمامی بخش های بیمارستان عیسی بن مریم اصفهان همچنان ادامه دارد
به گزارش سلامت نیوز، يك منبع آگاه در بيمارستان "عيسي بن مريم" اصفهان در اين باره گفت: قطع جريان برق بيمارستان به دليل فرسودگي و متعاقب آن سوختگي كابل اصلي انتقال برق اين بيمارستان بوده است.
وي با بيان اينكه قطع جريان برق در اين بيمارستان بدون سابقه نبوده است افزود: پيش از اين نيز چندين بار جريان برق بيمارستان "عيسي بن مريم" قطع شده بود كه علت آن عموما قرار داشتن در منطقه مركزي شهر اصفهان و همچنين فرسودگي شبكه اتصال كابل هاي انتقال برق به بيمارستان عنوان شده بود.
اين منبع آگاه همچنين با اعلام اينكه شركت توزيع برق منطقه اي اصفهان هيچ گونه همكاري در اين زمينه انجام نداده است اظهار داشت: با وجود اينكه بارها از مسئولان شركت توزيع برق منطقه اي اصفهان نسبت به تعويض كابل مركزي انتقال برق اين بيمارستان درخواست ياري شد، اما هيچ كدام از درخواست هاي مسئولان بيمارستان مورد توجه واقع نشد و به همين دليل نيز هم اكنون شاهد خاموشي مطلق بيمارستان عيسي بن مريم هستيم.
اين منبع آگاه تصريح كرد: هم اكنون مسئولان بيمارستان به صورت مستقل اقدام به تعويض كابل اصلي انتقال برق به بيمارستان كرده اند تا هر چه زودتر اين مشكل برطرف شود.
وي وضعيت اين بيمارستان را در خاموشي مطلق اعلام كرد و ادامه داد: به دليل اينكه جريان برق از كابل اصلي انتقال برق به بيمارستان قطع شده است، فعاليت در كليه قسمت هاي مراقبت هاي ويژه، اتاق هاي عمل و قسمت هاي ديگر بيمارستان به حالت تعليق در آمده و بيماران در وضعيت نامناسبي به سر مي برند ،اورژانس  نیز بیماران مراجعه کننده را پذیرش نمی کند.
اين منبع آگاه قطع جريان برق بيمارستان را طولاني مدت ندانست و گفت: به زودي جريان برق در بيمارستان برقرار و فعاليت ها از سر گرفته خواهد شد. قابل ذکر است که این قطعی از ساعت 17:30 بعد از ظهر امروز آغاز و همچنان ادامه دارد.
نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
16.83682s, 18q