20 طرح بهداشتی و درمانی در دهه فجر بهره برداری و افتتاح می شود

۱۳۹۱/۱۱/۱۴ - ۱۲:۵۱ - کد خبر: 66425
سلامت نیوز: 20  طرح بهداشتی و درمانی در دهه فجر بهره برداری و افتتاح می شود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی مجمع خیرین سلامت، آقای سید رضا نیری، دبیرکل این مجمع گفت : بالغ بر تعداد 20 طرح بهداشتی و درمانی آماده بهره برداری بیماران و مراجعین می باشد .
وی اضافه کرد : این 20 طرح در سراسر کشور و استان های گلستان ، مازندران ، اصفهان ، البرز ، مرکزی ، آذربایجان غربی و شرقی ، کردستان ، چهارمحال و بختیاری و مازندران مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .
وی افزود : این مراکز شامل کلینیک ، مرکز بهداشتی درمانی ، درمانگاه ، خانه بهداشت ، مرکز فوریت های پزشکی اورژانس 115 ، آزمایشگاه ، مرکز بازتوانی قلب ، مراکز آموزشی و تحقیقاتی بیماران و تجهیز بیمارستان می باشد .
سیدرضا نیری ادامه داد : علاوه بر افتتاح و بهره برداری از مراکز فوق و استفاده بیماران از خدمات این مراکز بهداشتی ، کلنگ احداث چند طرح درمانی از جمله ساخت بیمارستان ، کلینیک بیماران خاص ، درمانگاه و خانه بهداشت درد دهه مبارک فجر 34 به زمین زده خواهد شد .

دبیرکل مجمع خیرین سلامت با تقدیر و تشکر از مردم و خیرین خاطر نشان ساخت : در این دهه فرخنده و سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ، از خیرین حوزه سلامت تجلیل به عمل می آید .

وی تأکید کرد : با کمک مردم خیر و همت 5 هزار هیئت امناء در 136 دفتر و شعبه مجمع و تلاش بیش از 20 هزار خیر تاکنون تعداد 800 مرکز بهداشتی درمانی با هزینه ای بالغ بر 1300 میلیارد تومان احداث ، بازسازی و تجهیز شده است .

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.13836s, 18q