آغاز مانور بسيج سلامت نوروزي در پنج استان کشور

۱۳۹۱/۱۲/۰۵ - ۱۲:۴۹ - کد خبر: 68123
سلامت نیوز:معاون بهداشت محيط مرکز سلامت محيط و کار وزارت بهداشت با اشاره به اجراي طرح بسيج سلامت نوروزي از اول اسفند ماه به راديو سلامت گفت: طرح بسيج سلامت نوروزي از اول اسفند تا پانزدهم فروردين سال 92 ادامه خواهد داشت.
رضا غلامي با بيان اينکه در بسيج سلامت نوروزي 5 هزار بازرس در سراسر کشور و در مقاطع مختلف به بازرسي اماکن عمومي و رعايت بهداشت محيط و موادغذايي خواهند پرداخت افزود:حضور فعال بازرسان بهداشت محيط از ساعت 8 صبح تا ساعت 20 در اماکن مربوطه تداوم خواهد داشت.
رضا غلامي به راديو سلامت گفت:در مواقعي که مرکزي حساسيت برانگيز بوده و نياز به بازرسي دقيقتري از سوي بازرسان باشد اين بازرسي ها 24 ساعته خواهد بود.
معاون بهداشت محيط مرکز سلامت محيط و کار وزارت بهداشت در پاسخ به اينکه هموطنان موارد شکاست خودرا با بسيج سلامت نوروزي چگونه مي توانند مطرح کنند گفت: شماره تلفن 1490 داخلي 2 پل ارتباطي مردم با مرکز رسيدگي به تخلفات بهداشتي در سراسر کشور است .
به گفته غلامي مقدمات اجرايي بسيج نوروزي از دو ماه قبل در کشور آغاز شده است .
معاون بهداشت محيط مرکز سلامت محيط و کار وزارت بهداشت با اشاره به اجراي مانور بسيج سلامت نوروزي از اول اسفند و مانور اجرايي آن به راديو سلامت گفت: مانور بسيج سلامت نوروزي فردا در پنج استان کشور شامل تهران کرمان کرمانشاه مشهد و اصفهان انجام مي شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
12.24935s, 20q