موافقت قطعي پارك علم و فناوري " شيخ بهايي " اصفهان صادر شد

۱۳۸۶/۰۶/۲۰ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 7010
موافقت قطعي پارك علم و فناوري " شيخ بهايي " اصفهان صادر شد

رئيس شهرك علمي وتحقيقاتي اصفهان گفت: در چهل و ششمين نشست كميته تخصصي فناوري در وزارت علوم ، تحقيقات و فناورري پس از ارائه گزارش عملكرد سه ساله پارك علم و فناوري شيخ بهايي، باتبديل موافقت اصولي‌اين پارك به قطعي موافقت شد.

به گزارش ايرنا " قاسم مصلحي " روز سه شنبه افزود : پارك شيخ بهايي ماموريت دارد تا زمينه تجميع شركتهاي دانش محور و مراكز تحقيق و توسعه را بين بخشهاي تحقيقاتي ، صنعتي و اقتصادي فراهم كند و عاملي در افزايش قدرت رقابت و رشد شركتهاي مبتني بر علم‌در سطح ملي و بين‌المللي ودر نهايت توسعه فناوري باشد.

وي گفت : پارك علم و فناوري شيخ بهايي ‪ ۳۶/۵‬هكتارمساحت دارد و در زمان حاضر ‪ ۴۷‬موسسه رشد يافته موفق،در ‪ ۳۰‬هزار متر مربع از اراضي پارك استقرار يافته‌اند و زمينه اشتغال يكهزار و ‪ ۲۷۸‬نفر فراهم شده است.

مصلحي،استفاده‌ازمحيط هم افزاي علم و فناوري ، بهره مندي واحدهاي پژوهشي ، فناوري و مهندسي از مزاياي قانوني مناطق آزاد و خدمات متمركز و با صرفه اقتصادي، مجاورت با دانشگاههاي‌بزرگ منطقه و ارتباط با ساير مراكز علمي و نزديكي با صنايع بزرگي چون ذوب آهن، فولاد مباركه، پتروشيمي، پالايشگاه و نيروگاه‌راازمزاياي استقرار شركت‌هاي خصوصي فناوري در پارك علم و فناوري شيخ بهايي اصفهان ذكر كرد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.90347s, 20q