حمایت از کودکان باید افزایش یابد

۱۳۹۲/۰۷/۲۲ - ۱۶:۲۰ - کد خبر: 84694
سلامت نیوز : نماینده مردم نور و محمودآباد اعلام کرد: تشکیل فراکسیون کودک در مجلس با پیگیری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گامی بلند برای پر کردن خلاء‌های قانونی در مورد کودکان است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مهر ؛ عبدالوحید فیاضی که سخنگوی کمیسیون آموزش مجلس است در حاشیه بازدید از نمایشگاه کودکان در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با بیان این مطلب گفت: خوشبختانه آموزه‌های دینی و اسلامی ما سبب شده تا همواره حریم کودکان حفظ شود اما خلاء‌های قانونی وجود دارد که به نظر می‌رسد دغدغه اصلی تشکیل‌دهندگان فراکسیون کودک نیز همین بوده تا بتوانند به شکلی همه‌جانبه از کودکان در قانون حمایت شود.


این نماینده مجلس با قدردانی از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در تلاش برای ایجاد توجه به بچه‌ها در نهادهای اصلی کشور نظیر قوه مقننه افزود: در مقایسه ایران با سایر کشورها ما اگر صرفا بر آموزه‌های دینی و اسلامی هم تکیه کنیم می‌توانیم به خوبی کودکان‌مان را حمایت و پرورش کنیم.


فیاضی، همچنین تصریح کرد: خوشبختانه تلاش‌های بسیاری برای بهبود اوضاع کودکان انجام شده و کانون نیز چتر گسترده‌ای برای تحت پوشش قرار دادن همه کودکان گسترانده است اما از جمهوری اسلامی انتظار بیشتری می‌رود تا همه خلاء‌های قانونی در زمینه کودکان برطرف شود.


وی همچنین با ارزشمند خواندن برپایی نمایشگاه هفته ملی کودک در مرکز آفرینش‌های فرهنگی‌هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: من بیش از پیش با فعالیت‌های کانون و توانمندی‌های آن آشنا شدم و کار جالبی بود و امیدوارم خانواده‌ها نیز از آن بهره لازم را برده باشند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.6779s, 19q