نشست کارگاه تخصصی مدیریت استرس برگزار می شود

۱۳۹۳/۰۳/۰۵ - ۱۳:۲۲ - کد خبر: 113024

سلامت نیوز: فرهنگسرای رویش نشست کارگاهی " مدیریت استرس "را با هدف ارتقای سلامت روانی کارکنان ، افزایش روحیه شادی و نشاط ، تقویت امید و اعتماد نفس ، کمک به کاهش فشار و تنش های روانی ، تقویت مهارت ها و توانمندی های کاهش استرس ، برگزار می کند.

به گزارش سلامت نیوز،شناسایی عوامل استرس زا در محیط کار و چگونگی رفع آنها " ، " راهبردهای حس خود باوری و ایجاد انگیزه در شغل " و " افزایش مهارت کنترل و مدیریت خشم " از جمله محورهای موضوعی این نشست های کارگاهی و آموزشی است که با حضور محسن لواسانی ، مدرس دانشگاه و نویسنده کتاب های روانشناسی اجتماعی ، برگزار می شود.

نشست کارگاهی" مدیریت استرس " با مشارکت معاونت اجتماعی شهرداری منطقه 9 ، در روز پنج شنبه 8 خرداد ماه جاری از ساعت 10 تا 12 در محل مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی میزبان کارکنان و مدیران مراکز فرهنگی هنری منطقه است.

علاقه مندان برای کسب اطاعات بیشتر می توانند به فرهنگسرای رویش به آدرس بزگراه فتح، خیابان شهید واشقانی فراهانی، کوچه شهید وادی زاده مراجعه و یا با شماره تلفن 66688554تماس و یا پایگاه اینترنتی فرهنگ سرا به آدرس rouiesh.farhangsara.irمراجعه نمایند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.30651s, 19q