تهران، امروز، 42 درجه

۱۳۹۳/۰۵/۰۵ - ۱۴:۳۹ - کد خبر: 116398
تهران، امروز، 42 درجه

سلامت نیوز :امروز دمای پایتخت به 42 درجه بالای صفر می رسد و درحالیکه هواشناسي این افزايش دما را در این فصل طبيعي مي داند گرماي هوا تاب تهراني ها را بريده و شركت توزيع برق تهران از آماده باش صد گروه عملياتي توزيع برق تهران در روزهاي گرم خبر مي دهد.به گزارش مهر، دیروز تهران دمای ۴۱ درجه را پشت سرگذاشت اما امروز یکشنبه این دما یک درجه نیز افزایش خواهد یافت. بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی امروز دمای تهران به ۴۲ درجه سانتیگراد می رسد.


بيش از يك هفته است كه پيش بيني هاي هواشناسي از افزايش دماي هواي تهران خبر مي دهد تا جايي كه امروز تهرانی ها گرمترین روز سال را تجربه مي كنند. بر اساس پیش بینی سازمان هواشناسی امروز دمای تهران به 41 تا 42 درجه می رسد.


مديركل هواشناسي استان تهران در حالي از افزايش دما در طول امروز خبر مي دهد كه هواي تهران را همچون سالهاي گذشته در چنين روزهايي مي داند.
محمدعلي عزيز اوقلي در این باره مي گويد: دماي فعلي هواي تهران طبيعي است و جاي نگراني ندارد و هر سال در اوايل مردادماه با دماي 40 تا 42 درجه هم در پايتخت روبه رو مي شويم.


وي مي افزايد: تا پايان روز دماي تهران به 42 درجه هم مي رسد و احتمال دارد اين افزايش دما تا 20 مردادماه ادامه داشته باشد.
در حالي كه هواشناسي افزايش دما را طبيعي مي داند گرماي هوا تاب تهراني ها را بريده و شركت توزيع برق تهران از آماده باش 100گروه عملياتي توزيع برق تهران در روزهاي گرم خبر مي دهد.


اين شركت اعلام كرده است كه اکیپ هاي عملیاتی مناطق 21گانه این شرکت با فرماندهی ستاد مدیریت بحران شرکت، نسبت به مدیریت حوادث و خاموشی‌های احتمالی در شهر تهران اقدام خواهند کرد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.16203s, 18q