در زمینه امنیت غذایی؛

همکاری سازمان استاندارد با سازمان غذا و دارو گسترش می یابد

۱۳۹۳/۱۱/۰۵ - ۱۶:۳۷ - کد خبر: 136320

سلامت نیوز: هماهنگی و هم افزایی میان دو سازمان ملی استاندارد و غذا و دارو باعث حفظ سلامتی و امنیت غذایی مردم خواهد شد.

رییس سازمان ملی استاندارد از گسترش همکاری های این سازمان با سازمان غذا و دارو در زمینه امنیت غذایی خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، نیره پیروز بخت در جلسه امضای تفاهم نامه میان سازمان استاندارد و سازمان غذا و دارو گفت: امضای این تفاهم نامه بر ضرورت هر چه بیشتر همکاری های گسترده میان دو سازمان غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد، تاکید می کند تا هر دو سازمان بر امنیت غذایی و سلامت مردم توجه ویژه و بیشتری نسبت به گذشته داشته باشند.

به گفته مهندس پیروز بخت، نباید این تفاهم نامه فقط در اسناد باشد، بلکه هر دو سازمان باید به مفاد این تفاهم نامه عمل کنند.

وی با اشاره به این که در برخی از فعالیت ها و سیاست های سازمان غذا و دارو و سازمان ملی استاندارد، موازی کاری و به نوعی تداخل کاری وجود دارد، افزود: این موازی کاری باعث میشود تا کارها آنطور که می خواهیم پیش نرفته و شاهد نارضایتی در میان مردم باشیم.

وی بر کاهش موازی کاری میان دو دستگاه به منظور بهتر شدن عملکرد دو سازمان ملی استاندارد و غذا و دارو تاکید کرد.

مهندس پیروز بخت همچنین، ادامه داد: لازم است مسائل و موضوعات زمان بر در کمیته های مختلف بررسی شود تا هر چه زودتر تولیدکنندگان و صنایع غذایی شاهد اثرات مطلوب این تفاهم نامه باشند.

به گفته رییس سازمان ملی استاندارد، هماهنگی و هم افزایی میان دو سازمان ملی استاندارد و غذا و دارو باعث حفظ سلامتی و امنیت غذایی مردم خواهد شد.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.31712s, 18q