دبیر بیست و چهارمین کنگره انجمن جراحان ارتوپدی خبر داد

تدوین راهنمای بالینی تعویض مفصل زانو و لگن

۱۳۹۵/۰۶/۰۹ - ۱۷:۳۰ - کد خبر: 191842
تدوین راهنمای بالینی تعویض مفصل زانو و لگن

سلامت نیوز:دبیر علمی بیست و چهارمین کنگره سالانه انجمن جراحان ارتوپدی از تدوین راهنمای بالینی تعویض مفصل زانو و لگن برای نخستین بار در کشور خبر داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، سید محمد جواد مرتضوی از برگزاری بیست و چهارمین کنگره سالانه انجمن جراحان ارتوپدی خبر داد و گفت: این گردهمایی بزرگ علمی از 5 تا 9 مهر امسال در تهران برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه این کنگره دارای 20 امتیاز بازآموزی برای شرکت کنندگان است، افزود: در این کنگره به مباحث علمی جراحی ارتوپدی پرداخته خواهد شد و سخنرانانی از کشورهای آمریکایی و اروپایی به بیان آخرین دستاوردهای علمی در این زمینه خواهند پرداخت.

دبیر علمی بیست و چهارمین کنگره سالانه انجمن جراحان ارتوپدی در ادامه یادآور شد: از محورهای اصلی و مهم این کنگره می‌توان به مباحث مربوط به تروما و تعویض مفصل زانو و لگن اشاره کرد.

وی افزود: متاسفانه به دلیل بالا بودن آمار تصادفات و حوادث در کشور ما شاهد تروما و شکستگی‌های بسیاری در استخوان‌ها هستیم که نیاز است جراحان گرد هم آیند و دانش خود را مطابق با آخرین دستاوردهای علمی دنیا کنند.

مرتضوی در بخش دیگری از سخنانش یادآور شد: هم‌چنین در این همایش برای نخستین بار راهنمای بالینی تعویض مفصل زانو و لگن طراحی و تدوین خواهد شد.

دبیر علمی بیست و چهارمین کنگره سالانه انجمن جراحان ارتوپدی خاطرنشان کرد: بیست و چهارمین کنگره سالانه انجمن جراحان ارتوپدی ایران از 5 تا 9 مهر در تهران، نیاوران، کاشانک، اول جاده دارآباد، مرکز همایش های بین المللی رایزن برگزار می شود.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
0.66082s, 19q