سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران خبر داد

واژگونی مرگبار در جاده ورامین/سرنشین ۵۰ ساله جانش را از دست داد

۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰۹:۳۴ - کد خبر: 266035
واژگونی مرگبار در جاده ورامین/سرنشین ۵۰ ساله جانش را از دست داد

سلامت نیوز:سخنگوی سازمان آتش ونشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از واژگونی خودرو در مسیرجاده ورامین به تهران با یک کشته و یک مصدوم خبر داد.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،جلال ملکی اظهار داشت:ساعت ۵:۲۹ دقیقه صبح امروز حادثه واژگونی یک دستگاه خودور در مسیر جاده ورامین به سمت تهران نرسیده به قلعه نو به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی گزارش شد که بلافاصله ۲ ایستگاه به محل حادثه اعزام شدند.

وی در ادامه افزود:با حضور آتش نشان‌ها در محل حادثه مشاهده شد یک دستگاه ساینا با دو سرنشین مرد به دلیل نامعلومی از جاده منحرف و پس از برخورد با گاردیل‌های حاشیه جاده برخورد و در نیزار‌های کنار جاده واژگون می‌شود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهر تهران ادامه داد:آتش نشانان پس از مراحل ایمن سازی هر دو سرنشین را که داخل خودرو گرفتار شده بودند بیرون کشیدند. راننده ۲۵ ساله و سرنشین ۵۰ ساله هر دو تحویل عوامل اورژانس می‌شوند که پس از انجام معاینات اولیه مشخص شد سرنشین ۵۰ ساله خودرو جان خود را از دست داده است.

وی گفت:تقاضا می‌کنیم رانندگان سرعت مطئنه رعایت و به قوانین راهنمایی ورانندگی احترام بگذارند تا شاهد این نوع حوادث نباشیم.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
10.59857s, 19q