پور بافرانى تاکیدکرد:

رفع کامل مشکلات بیماران سرطانی نیازمند مدیریت منابع بیمه ای

۱۳۹۸/۰۳/۰۴ - ۱۲:۴۹ - کد خبر: 271762
رفع کامل مشکلات بیماران سرطانی نیازمند مدیریت منابع بیمه ای

سلامت نیوز:نماینده مردم در مجلس دهم بابیان اینکه رفع کامل مشکلات بیماران سرطانی نیازمند مدیریت جامع منابع بیمه ای کشور است،گفت: وزارت بهداشت و درمان به تعهدات خود در حوزه ى درمان عمل کند.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از خانه ملت، عباسعلی پوربافرانی درباره وضعیت خدمات رسانی بیمه ای به بیماران سرطانی در کشور گفت: برای افزایش ارائه خدمات درمانی به بیماران سرطانی الزامی است که ساماندهی وضعیت بیمه ها در دستور کار قرار گیرد و از همین رو الزامی است که منابع بیمه ای مدیریت شود تا مشکلات تامین دارو برای بیماران سرطانی به نحو شایانی برطرف شود.

توقف هزینه های غیر ضروری در حوزه درمان راهکاری برای افزایش خدمات رسانی به بیماران

نماینده مردم نایین، خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه منابع بیمه ای در کشور در حوزه درمان نباید به سمت هزینه ای غیر ضروری هدایت شود تصریح کرد: زمانی که هزینه های درمان در حوزه بهداشت و درمان کنترل نشود، بطور حتم هزینه ها نیز در حوزه درمان با افزایش روبرو می شود.

وی تصریح کرد: باید بیماران اورژانسی و سرطانی در اولویت برنامه های خدمات درمانی و تامین دارو قرار گیرند بنابراین نباید به نوعی در حوزه بهداشت هزینه کرد که نتوان بودجه بیماران سرطانی در حوزه درمان را تامین کرد زیرا درمان بیماران فوق از بسیاری هزینه‌های غیر ضرور در حوزه بهداشت واجب تر است.

بیماران سرطانی با تنگناهای اقتصادی روبرو هستند

عضو کمیسیون بهداشت مجلس یادآور شد: بیماران سرطانی با تنگناهای اقتصادی روبرو هستند بنابراین بدیهی است که به جای تامین هزینه های غیر ضرور برای بیماران باید تدابیری اندیشده شود که بیماران سرطانی ،خاص در اولویت دریافت خدمات درمانی قرار بگیرند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
2.55669s, 19q