مدیرعامل سازمان بیمه سلامت مطرح کرد

روند مثبت پیشبرد برنامه نسخه نویسی الکترونیک و حذف تدریجی دفترچه بیمه

۱۳۹۹/۰۲/۲۹ - ۱۴:۱۳ - کد خبر: 293814
روند مثبت پیشبرد برنامه نسخه نویسی الکترونیک و حذف تدریجی دفترچه بیمه

سلامت نیوز:مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران پیشبرد برنامه نسخه نویسی الکترونیک، استحقاق سنجی درمان و حذف تدریجی کاربرد دفترچه در کشور را مثبت ارزیابی کرد.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، مهندس طاهر موهبتی در نشست سراسری مدیران سازمان بیمه سلامت ایران که به صورت ویدیوکنفرانس با موضوع پروژه استحقاق سنجی برگزار شد، با اشاره به اینکه برنامه عملیاتی سال ۹۹ نسبت به برنامه عملیاتی سال‌های گذشته بسیار متفاوت است، گفت: هر اقدامی که سازمان بیمه سلامت ایران انجام می‌دهد در قالب این برنامه خواهد بود و لازم است که تمام مدیران به طور کامل بر موضوعات مختلف به خصوص سازمان الکترونیک نظارت داشته باشند و با پیگیری دقیق پیشرفت کار را بطور کامل رصد کنند.


وی ضمن ارزیابی مثبت از پیشبرد برنامه نسخه نویسی الکترونیک و استحقاق سنجی و حذف تدریجی کاربرد دفترچه، افزود: پس از اجرای کامل این برنامه برکات و فواید آن بسیار بیشتر ظهور و بروز خواهد کرد.


مدیرعامل سازمان بیمه سلامت ایران گفت: در خصوص بهینه‌سازی تجویز بر اساس گایدلاین‌ها و راهنماهای بالینی باید با شرکای کاری از جمله نظام پزشکی، انجمن‌های پزشکی و دیگر ارائه دهندگان خدمات سلامت و نیز دیگر عناصر موثر در این امر مثل استانداران، نمایندگان مجلس، ائمه جمعه وفرماندارن گفت‌وگو و موانع و مشکلات را برطرف کنند.


وی با بیان اینکه بحث مشوق‌های بیمه‌ای در استان گلستان و زنجان بزودی شروع می‌شود، تاکید کرد: این اقدامات باید به سرعت عملیاتی شود.
بنابر اعلام روابط عمومی سازمان بیمه سلامت، موهبتی با بیان اینکه ستاد سازمان بیمه سلامت ایران وظیفه پاسخگویی بر روند اجرای برنامه‌ها به خصوص در حوزه پروژه‌های الکترونیک را عهده دارد، افزود: باید برای انجام دقیق و بموقع این اقدامات از تمام انرژی خود بهره بگیریم.


نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
4.16317s, 21q