خواب آلودگی راننده اتوبوس 44 نفر را راهی بیمارستان کرد

۱۳۹۴/۰۱/۱۲ - ۱۰:۵۸ - کد خبر: 143012

سلامت نیوز: فرمانده پلیس راه شاهرود - سبزوار گفت: تصادف اتوبوس با کامیون در دقیقه 15 بامداد امروز چهارشنبه در این جاده ناشی از خواب آلودگی و خستگی راننده اتوبوس بوده که 44 نفر مصدوم بر جا گذاشت.

سرگرد حمید بزرگمهر به ایرنا گفت: این حادثه در کیلومتر 55 جاده سبزوار به شاهرود و در محدوده شهرستان میامی استان سمنان رخ داد.
او به رانندگان خودروهای جمعی و سواری که قصد سفر از این جاده پرتردد را دارند، توصیه کرد: با توجه به نزدیک شدن پایان تعطیلات نوروزی و حجم بالای ترافیک پس از استراحت کافی با رعایت سرعت مطمئنه و حفظ فاصله طولی با خودرو جلویی حرکت کنند.
سالانه حدود 25 میلیون سفر از استان سمنان به خراسان رضوی، شمالی و جنوبی، مازندران ، گلستان، یزد و اصفهان صورت می گیرد که یک پنجم این مسافرت ها مربوط ایام نوروز است.
مسوول روابط عمومی مرکز فوریت های پزشکی دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود تعداد زخمی های این حادثه را 44 نفر ذکر کرد.
دکتر فهیمه فرجی گفت: جراحات 34 نفر سطحی بود و برای اطمینان از سلامتی شان به بیمارستان امام حسین(ع) شاهرود منتقل شدند و بقیه مجروحان در بخش های مختلف بیمارستان بستری هستند.
مجروحان این حادثه با کمک شش آمبولانس 115دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شاهرود به بیمارستان منتقل شدند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.3418s, 18q