بررسی یک برند آرایشی و بهداشتی ایرانی

لافارر،برندی با کیفیت بالا و تنوع زیاد اما گران

۱۳۹۹/۰۶/۱۸ - ۱۳:۱۳ - کد خبر: 299427
لافارر،برندی با کیفیت بالا و تنوع زیاد اما گران

سلامت نیوز:در سه دهه گذشته با افزایش سطح آگاهی و ارتقاء سطح بهداشت کشور ، تعداد افرادی که از لوازم بهداشتی استفاده میکنند افزایش یافته و ملزومات بهداشتی به عضو جدایی ناپذیر سبد خرید خانواده های ایرانی تبدیل شده است.

در پی افزایش درخواست جامعه جهت تهیه این ملزومات و افزایش تولید، تولید کنندگانی به صادرات محصولات خود روی آورده اند که شاید در ابتدای راه، به افزایش تعداد برندهای خود و یا صادرات محصول فکر نمیکردند.

سلامت نیوز در این گزارش به بررسی برند لافارر ، از محصولات لابراتور آرایشی و بهداشتی دکتر کامکار، میپردازد. این برند با تنوع محصولات و کیفیت های بالا در تلاش است تا نامی ماندگار در صنعت آرایشی و بهداشتی کشور بر جا گذارد.

:la farrerr تاریخچه

این برند در سال 1388 به ثبت رسیده و مالکیت آن در اختیار شرکت صنایع شیمیایی فرتاک لوتوس میباشد.

مدیران این شرکت همان مدیران برند آرایشی و بهداشتی ایرانی عطر آگین و پرگاس طب میباشند که اکثرا با آن آشنا هستیم و این بار با ثبت برندی جدید و در جهت کسب سهم بیشتری از بازار داخلی لافارر را به ثبت رسانده اند.

در صنعت آرایشی بهداشتی مرسوم است که با ثبت برندی جدید و استفاده از ظرفیت خالی یک لابراتور تولیدی، محصول جدیدی را تولید کرد.

اما پیش از بررسی این برند، بیان این نکته حائز اهمیت است که، به تازگی برخی از تولید کنندگان از نام های لاتین و ریشه های بیگانه در نام گذاری محصولات خود استفاده میکنند. این امر بسیاری از خریداران را گمراه کرده و باعث سردرگمی آنها میشود. خریدار نمیداند که آیا این محصول تولید ایران است یا یک محصول خارجی؟ و در این میان فروشندگانی هستند که از این فضا سوء استفاده کرده و محصول را به عنوان جنس خارجی به فروش میرسانند.اما حتی با جست و جویی ساده درگوگل، با این عبارت مواجه میشویم که: "لافارر مال کجاست؟".

محصولات لافارر در گروه های کالایی مراقبت از پوست، مراقبت از مو، تسکین درد و بهداشت شخصی عرضه میشود که هر کدام از این گروههای کالایی دارای زیر گروه و محصولات مرتبط با خود میباشد.

با کلیک بر روی هر کدام از محصولات اطلاعاتی در مورد آن محصول به مخاطب نمایش داده شده و لینک خرید این محصولات در فروشگاه اینترنتی دیجی کالا در اختیار شما قرار میگیرد.

با توجه به اینکه برند لافارر یک محصول تولید داخل است و باید نسیت به نمونه های مشابه خارجی قیمت متعادل تری داشته باشد. اما این برند آرایشی و بهداشتی جزو برندهای با قیمت بالاست که این امر در نظرات کاربران دیجی کالا برای این محصولات هم به چشم میخورد. همچنین به صورت تقریبی 70% از کاربران این فروشگاه از محصولات لافارر ضایت داشته و 30% دیگر خرید این محصولات را توصیه نکرده اند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
5.23032s, 18q