جايزه يك ميليون دلاري براي بيمار سرطاني

۱۳۸۵/۱۱/۳۰ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 1192
جايزه يك ميليون دلاري براي بيمار سرطاني

 


  
به گزارش اسوشيتدپرس از ناپلز ، نيويورك، در حالي كه پزشكان به شنك گفتند كمي بيش از يك سال ديگر زنده خواهد ماند اين تفنگدار سابق ارتش امريكا نيازي به خريدن يك خانه يا خودرو جديد ندارد. او فقط اميدوار است با بستري شدن در بيمارستاني در فيلادلفيا – كه در درمان سرطان هاي پيش رفته تخصص دارد – اندكي به عمر خود اضافه كند.
شنك گفت: مي فهمم كه پول نمي تواند همه چيز را بخرد اما پول مي تواند چيزها را طولاني تر كند اما وضع به همين سادگي كه او خيال مي كند، نيست.
موسسه بخت آزمايي نيويورك جايزه يك ميليون دلاري او را به اقساط 50 هزار دلاري در بيش ار 20 سال ميدهد اما در مركز پزشكي منطقه اي «ايسترن» به او گفتند بايد 125 هزار دلار اول و 250 هزار دلار ديگر در جريان معالجه بپردازد.
بيمه او در سازمان تفنگداران نيز قابل استفاده در بيمارستاني خارج از شبكه آن نيست. شنك 51 ساله گفت اصلا چيزي به نام شانس ندارم.
او كه اخيرا اولين چك بخت آزمايي خود – 34 هزار دلار پس از كسر ماليات – را گرفت تلاش مي كند شايد بتواند جايزه خود را به جاي 20 سال در مدت كمتري دريافت كند – به او پيشنهاد شده 400 هزار دلار نقد بگيرد كه پس از كسر ماليات چيز قابل توجهي دستش را نخواهد گرفت.
خيلي ها تلاش مي كنند كاري براي اين تفنگدار بيمار بكنند اما كاغذ بازي به قدري زياد است كه بعيد است به عمر او قد بدهد.
در حال حاضر شنك كه تمام عمرش سيگاري بوده و پدر و مادرش در دهه 1990 بر اثر سرطان ريه مردند، تحت شيمي درماني قرار دارد و سعي مي كند بيمارستان ارزانتري در كانادا پيدا كنند.
شنك كه در سال 1976 تا 1980 از تفنگداران امريكا در لبنان بود ازدواج نكرده و در سال هاي اخير كارهاي گوناگوني انجام داده است. 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
7.47148s, 18q