با توجه به تاریکی جاده ، یکی از خودروهای عبوری نوزاد را زیر می گیرد و از روی آن عبور می کند و چون فردی متوجه آن حادثه نمی شود جسد نوزاد تا صبح در وسط جاده باقی می ماند و دیگر خودروهای عبوری ، بدون آن که متوجه باشند از روی جسد آن می گذرند.

سلامت نیوز: با توجه به تاریکی جاده ، یکی از خودروهای عبوری نوزاد را زیر می گیرد و از روی آن عبور می کند و چون فردی متوجه آن حادثه نمی شود جسد نوزاد تا صبح در وسط جاده باقی می ماند و دیگر خودروهای عبوری ، بدون آن که متوجه باشند از روی جسد آن می گذرند.


 نوزاد 10 ماهه ای که به دلیل بی احتیاطی والدینش در هنگام خواب، نیمه شب از چادر بیرون رفته بود زیر چرخ های خودروهای عبوری در جاده مرگ استان خراسان شمالی جان داد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از پایگاه خبری پلیس، بر اساس اظهارات شاهدان در جاده بجنورد به جنگل گلستان به دلیل نبود استراحتگاه مناسب در مسیر جاده، خانواده ای چادر خود را کنار جاده برپا می کنند تا شب را در آن بگذرانند.

هنگام خواب و در نیمه های شب، نوزاد 10 ماهه آنان به شکل چهار دست و پا از چادر خارج می شود و به وسط جاده می آید.

با توجه به تاریکی جاده، یکی از خودروهای عبوری نوزاد را زیر می گیرد و از روی آن عبور می کند و چون فردی متوجه آن حادثه نمی شود جسد نوزاد تا صبح در وسط جاده باقی می ماند و دیگر خودروهای عبوری ، بدون آن که متوجه باشند از روی جسد آن می گذرند.

جاده بجنورد به جنگل گلستان بیش از نیمی از کشته های تصادفات استان خراسان شمالی را به خود اختصاص داده است که علاوه بر عرض کم و چهار بانده نبودن ، خواب آلودگی رانندگان نیز در بروز تصادفات خونین در این جاده بدون تاثیر نبوده است اما استراحتگاه کافی نیز در این مسیر ایجاد نشده است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha