زمان آزمون برخی رشته‌های آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال 94 به دلیل همزمانی با آزمون استخدامی کشوری تغییر کرد.

سلامت نیوز:زمان آزمون برخی رشته‌های آزمون کارشناسی ارشد علوم پزشکی سال 94 به دلیل همزمانی با آزمون استخدامی کشوری تغییر کرد.


 به گزارش سلامت نیوز به نقل از پایگاه اطلاع رسانی نظام پرستاری، مرکز سنجش آموزش پزشکی زمان آزمون برخی رشته های آزمون کارشناسی ارشد پزشکی را که با آزمون استخدامی در روز جمعه اول خرداد همزمان بود تغییر داد.

پیش از این مقرر بود آزمون کارشناسی ارشد رشته های گروه پزشکی سال تحصیلی 94 در پنجشنبه 31 اردیبهشت و جمعه اول خرداد طی دو نوبت صیح و عصر برگزار شود.

با توجه به اینکه آزمون استخدامی توسط سازمان سنجش آموزش کشور صبح روز جمعه اول خرداد برگزار خواهد شد و تعدادی از داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد در آزمون استخدامی نیز شرکت کرده اند به منظور کمک به این داوطلبان، آزمون نوبت صبح جمعه به روز چهارشنبه 30 اردیبهشت  انتقال یافت.

داوطلبان دقت کنند که زمان برگزاری آزمون به تاریخ های چهارشنبه 30 اردیبهشت ، پنجشنبه 31 اردیبهشت و بعد از ظهر جمعه اول خرداد تغییر یافته است. زمان برگزاری آزمون رشته های مختلف طی هر نوبت، در جدول مربوطه اعلام شده است. داوطلبان باتوجه به رشته ثبت نامی خود به زمان آزمون دقت کنند.

توزیع کارت ورود به جلسه آزمون همزمان با اطلاعیه در روز 28 اردیبهشت آغاز می شود و تا اول خرداد از طریق سامانه مرکز سنجش آموزش پزشکی قابل دریافت است.

داوطلبان برای کسب اطلاعات دقیق از تغییرات زمانی هر رشته به سایت سازمان سنجش پزشکی مراجعه کنند.

مرکزسنجش آموزش پزشکی همچنین در خصوص استفاده از ماشین حساب در آزمون کارشناسی ارشد سال تحصیلی 95 - 94 یادآور شده است که تنها داوطلبان رشته های مهندسی پزشکی(بیوالکتریک - زیست  مواد)، فیزیک پزشکی، رادیوبیولوژی، مهندسی بهداشت حرفه ای و ارگونومی مجاز به استفاده از ماشین حساب هستند.

نوع ماشین حسابی که داوطلبان می‌توانند استفاده کنند نیز اعلام شده است. استفاده از هرگونه ماشین حسابهای پیشرفته و دارای امکانات برنامه ریزی، ممنوع است

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha