زنگهاي مشكوك تلفن، جان زني را گرفت

۱۳۸۵/۱۲/۱۷ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 1578
زنگهاي مشكوك تلفن، جان زني را گرفت

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ايسنا، ساعت 10/9 نهم اسفندماه سال جاري، مأموران هنگ مرزي و انتظامي مغان از قتل زن 19 ساله اي به نام «ش» در روستاي كلان گرمي مطلع شدند.

در حالي كه به دليل صعب العبور بودن مسير روستا، مأموران به صورت پياده در محل جنايت حاضر شدند، بررسيهاي اوليه نشان داد كه اين زن بر اثر خفگي جان خود را از دست داده است.

براساس اين گزارش، از آنجا كه همسر مقتول در خانه حاضر نبود و مشخص شد كه از روستا گريخته است،  دستگيري وي به عنوان مظنون اصلي در دستور كار قرار گرفت.

با توجه به اينكه همسر 20 ساله مقتوله موفق نشده بود، زياد از روستا دور شود، در جريان پيگيريهاي پليسي، ساعتي بعد دستگير شد.

اين مرد پس از دستگيري در همان تحقيقات اوليه به قتل همسرش اعتراف كرد.

او در تشريح حادثه به مأموران گفت: شب گذشته به همراه همسرم در منزل خانواده وي بوديم كه زنگ تلفن به صدا در آمد و من گوشي را بر داشتم، اما هيچ كس جواب نداد و اين در حالي بود كه اين تماس چندين بار تكرار شد.

متهم ادامه داد: زماني كه خواهر زنم، گوشي تلفن را بر داشت، تماس گيرنده با او صحبت كرد، اين موضوع موجب ناراحتي من و ايجاد درگيري با خانواده همسرم شد، به طوري كه پس از پايان درگيري به همراه همسرم خانه آنها را ترك كرديم.

وي در ادامه اعترافاتش به مأموران گفت: در حالي كه به سمت منزل خودمان مي رفتيم، همسرم در ميانه راه ناگهان نقش بر زمين شد و از آنجا كه اين اتفاق چند بار تكرار شد، تصور كردم كه قصد آزار مرا دارد، و وقتي به خانه رسيديم، باز هم جلوي من در روي زمين افتاد و من عصباني شدم و چند لگد به بدنش زدم.

متهم افزود: در اين حال او را بلند كردم و گلويش را در حالي كه كنترل خود را از دست داده بودم، محكم با دستانم فشار دادم و وقتي رهايش كردم، متوجه شدم كه جان باخته است.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
3.35945s, 18q