داوطلبان برای ثبت‌نام در آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال ۹۴ در رشته‌های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی تا ۱۰ شهریورماه فرصت دارند.

سلامت نیوز:داوطلبان برای ثبت‌نام در آزمون دکتری تخصصی (Ph.D) سال ۹۴ در رشته‌های علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی، دندانپزشکی و طب سنتی تا ۱۰ شهریورماه فرصت دارند. 


به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، آزمون ورودی دوره دکتری تخصصی (Ph.D) سال 94 در 55 رشته مرتبط با علوم پایه پزشکی و بهداشت، داروسازی،دندانپزشکی و طب سنتی برگزار می شود.
ثبت نام و ارسال اینترنتی مدارک از روز گذشته آغاز شده و تا 10 شهریورماه ادامه خواهد یافت و براساس اعلام سازمان سنجش پزشکی این زمان قابل تمدید نیست.


دفترچه راهنمای شرکت در آزمون شامل ضوابط پذیرش، رشته های مورد پذیرش و مواد امتحانی بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر خواهد شد.
داوطلبانی که نمره حد نصاب را در آزمونهای زبان انگلیسی کسب نکرده باشند ،در صورتی که حداقل 90 درصد نمره حد نصاب را کسب کرده باشند، می توانند به صورت مشروط در
آزمون دکترا شرکت کنند. این افراد در صورت قبولی، باید تا زمان آزمون جامع گواهی زبان حداقل نمره حد نصاب را ارائه کنند، در غیر این صورت قبولی آنها منتفی و از ادامه تحصیلشان جلوگیری خواهد شد.
همچنین فقط مدارک زبانی مورد پذیرش خواهند بود که در بازه زمانی یکم شهریور 92 تا 31 شهریور 94 باشد.
مدارک مورد نیاز برای ثبت نام نیز در سایت سنجش آموزش پزشکی منتشر شده است.

 
       

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha