مبارزه با قاچاق انسان در انگلیس

۱۳۸۵/۱۲/۱۷ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 1591
مبارزه با قاچاق انسان در انگلیس

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا، اين واحد جديد كه قرار است با بودجه اوليه ‪ ۷۸۵‬هزار پوند توسط وزارت كشور انگليس تاسيس شود مسووليت شناسايي شبكه‌هاي جرايم سازمان يافته و مشاوره دادن به قربانيان قاچاق انسان در انگليس را بر عهده خواهد داشت.

"مارك پونتيگ" از كارآگاهان عاليرتبه پليس كلان شهر لندن كه مسووليت تعيين سياستهاي واحد جديد ضد قاچاق انسان را بر عهده دارد، در اين رابطه گفت:قاچاق انسان جرم وحشتناكي است، قاچاقچيان انسان از اين راه و خصوصا با بهره برداري از زنان قاچاق شده هزاران پوند سود كسب مي‌كنند و ما قصد مبارزه با اين جرايم را داريم.

بر اساس اطلاعات منتشر شده توسط پليس انگليس هر سال هزاران نفر كه بيشتر آنان را زنان تشكيل مي‌دهند از كشورهايي از جمله ليتواني، كشورهاي حوزه بالتيك، چين، مالزي و قسمتهايي از آفريقا به انگليس قاچاق مي‌شوند.

كارآگاه "سالي جفري" مدير عمليات واحد جديد مبارزه با قاچاق انسان با ابراز بي‌اطلاعي از تعداد دقيق زنان قاچاق شده به انگليس تصريح كرد پليس در حال كسب اطلاعات واضحتري از معضل قاچاق انسان است.

واحد جديد مبارزه با قاچاق انسان كه در چارچوب عملياتي به نام "ماكسيم" و با هدف تمركز بر جرايم مهاجرتي تشكيل شده است شامل متخصصاني از واحدهاي قتل، آدم ربايي، كلوپها و تيم امنيتي فرودگاه هيترو در لندن مي‌شود.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
1.01776s, 19q