سه‌شنبه ۹ تیر ۱۳۸۸ - ۱۱:۱۱
کد خبر: 16227

همیشه درمان ریزش مو برای انسان هزینه ها و دغدغه های بسیاری داشته و دارد ... در ادامه 5 روش برتر و آسان برای درمان ریزش مو بیان می گردد

5 روش برتر و آسان برای درمان ریزش مو
ماساژ پوست سر
ماساژ یکی از بهترین روش های مبارزه با ریزش مو می باشد. این عمل باعث تحریم جریان خون به سمت فولیکول های مو و افزایش رویش مو می شود. شما می توانید این کار را به صورت دستی یا به کمک ماساژور های الکتریکی مخصوص پوست سر انجام دهید.
عصاره نخل اره ای
عصاره  نخل اره ای در مقابله با ریزش مو بسیار موثر توصیف شده است. یکی از دلایل این خاصیت مربوط به نقش آن در کاهش میزان DHT در بدن می باشد. گفته می شود که این ماده یکی از دلایل ریزش مو می باشد.
ب- کمپلکس
ب- کمپلکس یکی از مکمل های بسیار مفید است که باید روزانه مصرف شود زیرا باعث مقابله با ریزش مو و ارتقا رشد موهای نو می شود.زیرا یکی از دلایل اصلی ریزش مو مربوط به کاهش ویتامین های بدن می باشد. بیوتین موجود در این مکمل از ترکیبات ضروری برای رویش مو می باشد.
L-Cysteine  و L-Methionine
مو از نوعی پروتئین به نام کراتین ساخته می شود.آمینو اسیدها یکی از ترکیبات لازم در ساختمان پروتئین ها می باشد.به همین دلیل یکی از روش های مفید برای جلوگیری از ریزش مو مصرف این دو ترکیب آمینو اسیدی می باشد.گفته می شود که در صورت مصرف 500 میلی گرم از هر دو نوع اسید آمینه (دو مرتبه در روز) در پیشگیری از ریزش مو و افزایش کیفیت آن بسیار موثر است.
در کنار روش ها و درمان های آسان ذکر شده باید گفت که داشتن تغذیه مناسب و سالم در پیشگیری از ریزش مو بسیار موثر است.   

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha