رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه ۲۵ نفر از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس حامل زائران به بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام منتقل شدند و مابقی در حال تعیین وضعیت هستند، گفت: خوشبختانه این حادثه فوتی در پی نداشته است.

آخرین وضعیت مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس زائران اربعین

سلامت نیوز:رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام با بیان اینکه ۲۵ نفر از مصدومان حادثه واژگونی اتوبوس حامل زائران به بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام منتقل شدند و مابقی در حال تعیین وضعیت هستند، گفت: خوشبختانه این حادثه فوتی در پی نداشته است.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دکتر علی دل‌پیشه درخصوص جزییات حادثه واژگونی اتوبوس زائران اربعین در مسیر بدره- عراق، گفت: اوایل صبح امروز حادثه واژگونی یک دستگاه اتوبوس به ما گزارش شد. این اتوبوس حامل ۴۷ نفر از زائران اباعبدالله‌الحسین (ع) بود که در ۱۰ کیلومتری مرز مهران در داخل خاک عراق واژگون شد.

وی افزود: از تعداد ۴۷ نفر مصدوم، ۳۰ نفر به علت شدت جراحات باید به بیمارستان امام حسین مهران منتقل می شدند که از این تعداد ۸ نفر وضعیت وخیم تری داشتند و در مجموع تاکنون تعداد ۲۵ نفر از این مصدومان به بیمارستان امام خمینی (ره) ایلام منتقل شدند و بقیه در حال تعیین وضعیت هستند تا از طریق بیمارستان امام حسین و به وسیله بالگرد به بیمارستان امام خمینی ایلام منتقل شوند.

بنابر اعلام وبدا، رییس دانشگاه علوم پزشکی ایلام خاطرنشان کرد: درحال حاضر دو نفر از مصدومان درحال اعزام به خارج از استان هستند، چراکه نیاز به جراحی عروق داشتند و این حادثه فوتی نداشته است.برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 0 =