فرجام شکایت دختر نوجوان از راننده سرویس مدرسه

۱۳۹۶/۱۰/۰۴ - ۱۴:۱۳ - کد خبر: 233648
فرجام شکایت دختر نوجوان از راننده سرویس مدرسه

سلامت نیوز: رسیدگی به این پرونده چندی قبل و به‌ دنبال شکایت دختری ۱۶ ساله در دستور کار پلیس قرار گرفت.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه ایران، راننده سرویس مدرسه دخترانه که به اتهام تعرض به دخترک دانش‌آموز پس از شش سال تحت تعقیب قرارگرفته بود در شعبه چهارم دادگاه کیفری استان تهران پای میزمحاکمه ایستاد ومحکوم شد.

رسیدگی به این پرونده چندی قبل و به‌ دنبال شکایت دختری ۱۶ ساله در دستور کار پلیس قرار گرفت.

این دختر که همراه پدر و مادرش به پلیس آگاهی رفته بود به مأموران گفت: «وقتی ۹ ساله بودم از سوی راننده سرویس مدرسه مورد آزار قرار گرفتم. آن موقع در کلاس سوم دبستان درس می‌خواندم و هر روز راننده سرویس مدرسه به دنبالم می‌آمد تا مرا به مدرسه ببرد، اما او طی دوسال مرا به خانه‌اش می‌برد و با تهدید مورد آزار قرار می‌داد.

کلاس سوم تا پنجم را به اجبار پدر و مادرم به مدرسه می‌رفتم ولی خودم نمی‌خواستم درآن مدرسه درس بخوانم، اما جرأت نداشتم در این باره حرفی به پدر و مادرم بزنم. پدر و مادرم فکر می‌کردند راننده سرویس مرد خوبی است و به همین خاطر دو سال سکوت کردم و این راز را در سینه‌ام نگه داشتم تا اینکه کلاس پنجم را به پایان رساندم و از آن پس دیگر راننده سرویس را ندیدم، اما همچنان خاطره دو سال آزار و اذیت‌هایش هرگز از ذهنم پاک نشد.

به همین خاطر به افسردگی مبتلا شده‌ام. پدر و مادرم مرا برای درمان پیش یک روانشناس بردند و در آنجا بود که ماجرا را برای روانشناس تعریف کردم. حالا بعد از شش سال این راز را افشا کرده‌ام و آمده‌ام تا از راننده سرویس سابق مدرسه شکایت کنم.»

به دنبال شکایت دخترنوجوان، متهم ۶۴ ساله بازداشت شد و سرانجام مرد میانسال در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی اصغر عبداللهی و با حضور قاضی ملکی-مستشاردادگاه- پشت درهای بسته پای میز محاکمه ایستاد.

ابتدا دختر نوجوان به تشریح جزئیات دو سال آزار و اذیت شیطانی متهم پرداخت و حتی نشانی‌های خانه مرد سالخورده را که در آن مورد آزار قرار گرفته بود به قضات ارائه داد. با این حا ل متهم ادعا کرد بی‌گناه است.

من هرگز به این دختر آزار نرسانده‌ام، فقط یک بار او را به خانه‌ام بردم تا کتابی به وی هدیه بدهم. ولی حالا نمی‌دانم چرا بعد از شش سال چنین ادعایی را مطرح کرده است.در این جلسه یکی از والدین دخترنوجوان گفت: وقتی این ماجرا برملا شد شوکه شدم.

من با خانواده دختران دانش‌آموزی که با خودروی راننده سرویس به مدرسه می‌رفتند صحبت کردم و فهمیدم این مرد به چند نفر دیگر از بچه‌های مدرسه هم آزار رسانده است. اما خانواده‌های آنها حاضر نشدند از این مرد شکایت کنند.

سرانجام قضات صبح دیروز پس از اعلام نتیجه نهایی پزشکی قانونی، وارد شور شدند و راننده سرویس را از اتهام تعرض تبرئه کردند ولی به اتهام رابطه نامشروع او را به 99 ضربه شلاق محکوم کردند.

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
6.94325s, 18q