9 كالاي آرايشي و بهداشتي غيرقابل مصرف اعلام شد

۱۳۸۶/۰۱/۳۱ - ۰۰:۰۰ - کد خبر: 2601
9 كالاي آرايشي و بهداشتي غيرقابل مصرف اعلام شد

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي دانشگاه علوم پزشكي، معاونت بهداشتي اين دانشگاه ضمن توصيه جدي به عدم استفاده از اين كالاها هشدار داد: در صورت برخورد با مراكز توزيع نسبت به جمع‌آوري آنها اقدام خواهد شد.
بنابراين گزارش، اسامي اقلام تقلبي و قاچاق كه از نظر دانشگاه علوم پزشكي ايران غيرقابل مصرف اعلام شده از اين قرار است:
- شربت ويتامينه Sandrous ساخت شركت فرشته جويان فاقد پروانه ساخت و مجوزهاي لازم از اداره كل مواد غذايي و آشاميدني مي‌باشد.
- صابون لوكس تقلبي با مشخصات تصوير روي جلد بي‌ حجاب فاقد شماره پروانه ورود (از اداره كل نظارت بر مواد آرايشي و بهداشتي)
- شامپوي سان سيلك قاچاق با تصوير روي جلد بي حجاب، فاقد شماره پروانه ورود (از اداره كل نظارت بر مواد آرايشي و بهداشتي)
- خمير دندان سيگنال تقلبي و قاچاق فاقد شماره پروانه ورود از اداره كل مواد آرايشي و بهداشتي و مشخصات خمير دندان (در پشت بسته بندي) به زبان عربي و غير فارسي مي‌باشد.
- خمير دندان كلوس آپ تقلبي و قاچاق فاقد شماره پروانه ورود از اداره كل نطارت بر مواد آرايش و بهداشتي و مشخصات خميردندان در پشت بسته بندي به زبان عربي و غير فارسي مي‌باشد.
- كرم دست و صورت fair & lovery تقلبي فاقد شماره پروانه ورود از اداره كل نظارت بر مواد آرايشي و بهداشتي و طرح جلد به زبان عربي و فاقد برچسب مشخصات به زبان فارسي مي‌باشد.
- كرم داو تقلبي و قاچاق فاقد شماره پروانه ورود از اداره كل نظارت بر مواد آرايشي و بهداشتي و مشخصات كرم در زير بسته‌بندي به زبان فارسي نمي‌باشد.
- صابون داو تقلبي و قاچاق فاقد شماره پروانه ورود از اداره كل نظارت بر مواد آرايشي و بهداشتي و مشخصات صابون در پشت بسته‌بندي به زبان فارسي نمي‌باشد.
- شامپوي داو قاچاق فاقد شماره پروانه ورود از اداره كل نظارت بر مواد آرايشي و بهداشتي و داراي برچسب حاوي مشخصات به زبان فارسي نمي‌باشد.
 

نظر خود را بنویسید
(ضروری)
(ضروری)
CAPTCHA Imagereload
نظرات
سید مهدی حسن پور
به اطلاع میرساند شربت مولتی ویتامین سندروس ساخت شرکت فرشته جویان تقلبی نیست. این شربت دارای پروانه ی ساخت از وزارت بهداشت میباشد. استعلام کنید.! آگهی را پاک کنید. لطططططططففففاااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
3.89539s, 20q