معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری متهمی خبر داد که پس از کندن گوش برادر زنش در یک نزاع و درگیری خانوادگی، اعضای خانواده همسرش را تهدید به مرگ کرده بود.

داماد گوش برادر زن را کند و آنها را تهدید به قتل کرد

سلامت نیوز: معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری متهمی خبر داد که پس از کندن گوش برادر زنش در یک نزاع و درگیری خانوادگی، اعضای خانواده همسرش را تهدید به مرگ کرده بود.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از  مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران، سرهنگ علی ولیپور گودرزی در توضیح این خبر گفت: روز سه‌شنبه ۲۷ آذرماه پرونده‌ای از کلانتری ۱۰۶ نامجو به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ ارجاع شد که طی آن شکات پرونده عنوان کرده بودند دامادشان به نام جعفر . ع ( ۳۲ ساله ) آنها را به قتل تهدید کرده است.

معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود: با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع تهدید به ارتکاب جنایت و برابر هماهنگی با شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه ۴ تهران، تحقیقات جهت دستگیری متهم در دستور کار کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی قرار گرفت؛ در همان تحقیقات اولیه مشخص شد متهم طی یک نزاع و درگیری با دو برادرزنش اقدام به کندن گوش چپ یکی از آنها کرده؛ پس از آن همسر و اعضای خانواده همسرش را به قتل تهدید کرده است.

وی ادامه داد: برادرزن متهم پرونده درباره شب درگیری به کارآگاهان گفت: در روز ۲۴ مهرماه خواهرمان با من و برادرم تماس گرفت و عنوان کرد که همسرش (جعفر) او را مورد ضرب و شتم قرار داده است؛ به حمایت از خواهرمان به خانه شان رفتیم؛ داخل خانه با جعفر درگیر شدیم که ناگهان جعفر با دندان اقدام به گرفتن گوش سمت چپ من کرد و آنچنان با دندان فشار داد که گوش من کامل کنده شد؛ پس از آن جعفر فراری شد و طی این مدت در تماس‌های مکرر تلفنی، خواهرم و همه ما را تهدید به قتل می‌کند.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی تصریح کرد: کارآگاهان اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ با انجام اقدامات پلیسی اطلاع پیدا کردند که جعفر پس از نزاع و درگیری با اعضای خانواده همسرش مدتی از تهران متواری شده و پس از چند روز مجددا به تهران آمده است. در ادامه مخفیگاه جعفر در منزل یکی از دوستانش در بلوار فردوس شناسایی، ساعت ۱۱:۰۰ روز جمعه ۳۰ آذرماه دستگیر و به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ منتقل شد.

وی اضافه کرد: متهم پس از انتقال به اداره شانزدهم در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: نزدیک به ده سال که با همسرم ازدواج کردم تا اینکه حدود دو ماه پیش و به اصرار اعضای خانواده همسرم به تهران آمدیم؛ از آنزمان به بعد دخالت‌های اعضای خانواده همسرم زمینه آغاز اختلافات من و همسرم شد تا اینکه روز سه شنبه با همسرم درگیری شدیدی پیدا کردم؛ او بلافاصله به برادرانش زنگ زد و آنها نیز به خانه ما آمدند که در ادامه باهم درگیر شدیم.

سرهنگ کارآگاه علی ولیپور گودرزی، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ گفت: متهم با صدور قرار قانونی شعبه اول بازپرسی دادسرای ناحیه ۴ تهران و جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha