اداره‌کل فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو، دستور جمع‌آوری دو فرآورده مکمل شرکت پایدار تاک پاسارگاد را صادر کرد.

دستور جمع‌آوری دو مکمل تقلبی تبلیغی در فضای مجازی

سلامت نیوز:اداره‌کل فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو، دستور جمع‌آوری دو فرآورده مکمل شرکت پایدار تاک پاسارگاد را صادر کرد.

به گزارش سلامت نیوز به نقل از سازمان غذا و دارو، با توجه به درخواست جمع‌آوری نمونه‌های تقلبی محصولات شرکت پایدار تاک پاسارگاد، به دلیل فروش نمونه‌های تقلبی محصولات وارداتی آن شرکت شامل ال‌گلوتامین و کراتین از طریق فضای مجازی و با توجه به اینکه به طور مکرر اعلام شده است که تبلیغ و فروش مکمل‌های تغذیه‌ای از طریق فضای مجازی طبق ضوابط اداره‌کل فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل ممنوع است و همچنین نمونه‌های تبلیغاتی مورد اشاره هم تقلبی هستند و با سوءاستفاده از نام و نشان شرکت، به تبلیغ و فروش در سطح عرضه اقدام کرده‌اند، دستور داده شده که طبق مقررات اداره‌کل فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو و در اسرع وقت اقدامات لازم انجام شود.

این فرآورده‌ها شامل فرآورده L- GLUTAMINE –self omninutrition  (ال- گلوتامین- سلف اومتی نوتریشن) با شماره IRC: ۸۴۳۳۹۷۸۳۳۳۴۳۴۰۸۹  کارخانه Self Omninutrition سوییس دارای مجوز واردات توسط شرکت پایدار تاک پاسارگاد از این اداره‌کل است و گواهی‌نامه ثبت واردات آن تا تاریخ  ۱۳۹۹.۱۲.۹ اعتبار دارد.

همچنین فرآورده CREATINE MONOHYDRATE-self omninutrition (کراتین مونوهیدرات- سلف اومتی نوتریشن) با شمارهIRC: ۲۴۲۵۱۹۹۳۹۱۵۴۸۱۹۴  کارخانه Self Omninutrition سوییس دارای مجوز واردات توسط شرکت پایدار تاک پاسارگاد از اداره‌کل فرآورده‌های طبیعی، سنتی و مکمل سازمان غذا و دارو بوده و تا تاریخ ۱۳۹۹.۸.۱۹ اعتبار دارد.برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 9 =