دوشنبه ۱۹ فروردین ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
کد خبر: 268001

شما با چند فرمول ساده و ارزان خانگی به کمک محتویات یک کپسول ویتامین می توانید پوستی زیبا و جوان داشته باشید.

با این مواد طبیعی پوستتان را بوتاکس کنید

سلامت نیوز: شما با چند فرمول ساده و ارزان خانگی به کمک محتویات یک کپسول ویتامین می توانید پوستی زیبا و جوان داشته باشید.


به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران، با گذشت زمان پوست ما دچار تغییراتی می‌شود و قابلیت کشسانی، استحکام و رطوبت خود را از دست می‌دهد که این مسئله سبب ایجاد چین و چروک های ناشی از پیری پوست می‌شود.

لوازم آرایش، مواد شیمیایی و آلودگی روی پوست تاثیر می‌گذارد و در نتیجه پوست زودتر پیر می‌شود و چین و چروک‌ها زودتر بروز می‌کنند.

با این وجود، همیشه راهی برای کم کردن سرعت فرآیند چروک شدن پوست وجود دارد و بسیاری از افراد سراغ بوتاکس و انواع اقسام جراحی پلاستیک‌ می‌روند اما ما به شما روش‌هایی معرفی می‌کنیم که به کمک آن به سادگی با یک ویتامین می‌توانید روند چر‌وک شدن پوست را کند کنید.

با این حال، تمام این محصولات را می توان جایگزین برخی از مواد طبیعی مانند ویتامین E و انواع روغن‌ها مانند روغن زیتون و ژل آلوئه ورا به زیبایی و جوانی پوست کمک می‌کنند.

ویتامین E را می‌توان برای کاهش سرعت فرآیند پیری به تنهایی یا ترکیبی استفاده کرد البته باید توجه داشته باشید که قبل از مصرف ویتامین E صورت خود را بشوئید.


با ویتامین E پوستتان را طبیعی بوتاکس کنید

کپسول ویتامین E را سوراخ کنید و روغن درون کپسول را شب‌ها روی پوست خود به صورت دورانی ماساژ دهید و صبح آن را با آب آشامیدنی شستشو دهید و برای چند ماه این روش را هر روز ادامه دهید.


جوانسازی پوست با ویتامین E و آلوئه ورا

محتوی حاوی کپسول ویتامین E را با یک قاشق چایخوری از ژل آلوئه ورا مخلوط کنید و با استفاده از انگشتان دست خود، آن را روی پوست و نقاط دارای چین و چروک ماساژ دهید و پس از ۳۰ دقیقه پوست صورت خود را بشوئید و سپس صورت خود را خشک کنید.

زیبایی پوست با ویتامین E و عسل

عسل پوست شما را مرطوب و سم زدایی می‌کند و در آبرسانی و استحکام پوست موثر است همچنین آب لیمو منافذ باز پوست را می‌بندد، کافی است تا ٣ عدد کپسول ویتامین E را با نصف قاشق چای خوری عسل و نصف قاشق چای خوری آب لیمو مخلوط کنید و سپس مخلوط را روی پوست صورت خود ماساژ دهید و پس از ٢٠ پوستتان را بشویید و سپس آن را خشک کنید، این روش جوانسازی پوست را برای چند ماه ادامه دهه‌ی تا اثر آن را ببینید.


با ویتامین E و روغن زیتون پوست جوان و زیبایی داشته باشید

روغن زیتون پوست را آبرسانی و تغذیه می کند و و یک آنتی اکسیدان قوی است که رادیکال های آزاد را از بین می برد، کافی است تا یک چهارم قاشق چای خوری محتوی ویتامین E را با یک چهارم قاشق چای خوری روغن زیتون مخلوط کنید و قبل از اینکه به خواب بروید، این مخلوط را روی پوست صورتتان به مدت ٢ تا سه دقیقه ماساژ دهید و صبح پوست صورتتان را به آب سر بشوئید.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =